3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۰۹:۰۸:۵۰
کد مطلب:  1466591
معاون پژوهش ،برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تربیت انسان آگاه هنر معلمین ماست

معاون پژوهش،برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: تربیت انسان آگاه هنر معلمین ماست .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، یوسف بهارلو معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه معلمی از شریف ترین و نجیبت ترین مشاغلی است که   هنر آن تربیت انسان است ، گفت : ارزش کار معلمی را در آینده یک جامعه می توان سنجید .

وی با تاکید بر اینکه معلمین ما در سخت ترین و دشوارترین شرایط ممکن هم نشان داده اند که نخواهند گذاشت توقفی در مسیر تعلیم و تربیت دانش آموزان ایجاد شود، اظهار داشت : در شرایطی که ویروس کرونا ، سلامت جهانی را با مخاطره روبرو کرده است ، معلمین دلسوز و توانمند ما  با روش های جدید و خلاقانه ، مسیر آموزش دانش آموزان را هموار کردند و دست از تلاش نکشیدند.

بهارلو فراهم نمودن شرایط مناسب همراه با آرامش و امنیت خیال جهت همکاران محترم فرهنگی را ضروری دانست و افزود: در چنین شرایطی است که معلمین ما می توانند نوید بخش امید در جامعه باشند و در این مسیر از هیچ تلاشی نباید دریغ کرد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه تربیت انسان اگاه هنر معلمین ماست ، تصریح کرد: نباید اجازه دهیم که دغدغه های روزمره زندگی ، قدرت خلاقیت و پتانسیل بالای معلمین ما را در مسیری غیر از تعلیم و تربیت دانش آموزان هدر دهد.

به اشتراک بگذارید :