1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۲:۳۵:۰۰
کد مطلب:  1465233
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
تسهیل و تسریع در ارائه خدمات درمانی به فرهنگیان از اولویت‌های مهم است

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به اهمیت تداوم و استمرار پوشش بیمه تکمیلی، در راستای تأمین سلامت و تسریع و تسهیل ارائه خدمات درمانی ، از تمدید قرارداد با شرکت بیمه آتیه سازان حافظ خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، یوسف بهارلو با اشاره به اهمیت تداوم و استمرار پوشش بیمه تکمیلی، در راستای تأمین سلامت و تسریع و تسهیل ارائه خدمات درمانی، از تمدید قرارداد با شرکت بیمه آتیه سازان حافظ خبر داد.

وی افزود: قرارداد جدید در دو طرح الف و ب ، از تاریخ 99/12/2  اجرا می شود و همکاران فرهنگی می توانند تا تاریخ99/12/20  با مراجعه به اداره تعاون و امور رفاهی مناطق، نسبت به انتخاب یک طرح اقدام نمایند.

بهارلو تصریح کرد: تمامی فرهنگیان و افراد تحت تکفل آنان که سال گذشته تحت پوشش بیمه تکمیلی بوده اند و تمایلی به تغییر طرح جاری نداشته و همچنین تغیری در تعداد بیمه شدگان خود ندارند، نیازی به مراجعه ندارند و میتوانند اطللاعات ثبت شده خود را در سامانه شرکت بیمه آتیه سازان حافظ به آدرس اینترنتی rasatpa.ir مشاهده نمایند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: سامانه 75013 آماده پاسخگویی به سوالات همکاران فرهنگی می باشد.

شایان ذکر است جزئیات شیوه نامه جدید بیمه تکمیلی به صورت بخشنامه به مناطق ارسال شده است.

به اشتراک بگذارید :