14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۲:۲۷:۵۶
کد مطلب:  1465187
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان البرز
مسابقات مجازی طناب زنی وفوتسال باحضور۱۸۴۶دانش آموز از سراسر کشور

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان البرز درباره برگزاری مسابقات غیرحضوری دانش آموزان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادواره شهید سردار دلها سپهبدحاج قاسم سلیمانی باعنوان این خبر آمار دانش آموزان شرکت کننده را اعلام کرد.

فرشید علیزاده با اشاره به اینکه دانش آموزان در این دوره از مسابقات در ۲ رشته طناب زنی و فوتسال به رقابت می پردازند، اظهارداشت: اکنون مسابقات غیرحضوری دانش آموزان پسر متوسطه اول و دوم در رشته طناب زنی درباشگاه پیشکسوتان آموزش و پرورش استان البرزدرشهرستان کرج به صورت غیرحضوری درحال برگزاری است.

وی خاطرنشان کرد: دراین دوره ازمسابقات  ۱۴۸۶ نفر درقالب ۲۰۴ تیم شرکت کردند.

علیزاده  مسابقات دانش آموزی به صورت مجازی و غیرحضوری را تجربه ایی جدید و فرصتی مغتنم دانست وعنوان کرد: این ظرفیت بوجود آمده در آینده و حتی پس از رفع محدودیت های موجود، قابلیت های برگزاری مسابقات دانش آموزی را ارتقا خواهد داد.

وی تصریح کرد: عصر روز گذشته آیین افتتاحیه این دوره از مسابقات بهصورت زنده از شبکه شاد با حضور ۱۵۶ هزار نفر مشترک عضو شبکه شاد کانال معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش البرز alborztrb@ پخش شد.

علیزاده یادآورشد: ۴۲ تیم دانش آموزان پسر متوسطه اول در رشته طناب زنی با ۲۵۸ نفر و ۳۶ تیم متوسطه دوره دوم با تعداد ۲۲۱ نفر رقابت خود را آغاز کرده اند.

وی تعداد کل تیم طناب دو مقطع را  ۷۸ تیم با ۴۷۹ نفر ذکر کرد.

وی با بیان اینکه مسابقات فوتسال از سیزدهم اسفند ماه آغاز می شود، اضافه کرد: ۶۳ تیم فوتسال پسر متوسطه دوره اول با تعداد ۵۰۳ نفر و ۶۳ تیم متوسطه دوم با ۵۰۴ نفر شرکت می کنند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز تعداد کل تیم هر ۲ دوره تحصیلی را  ۱۲۶ تیم با یک هزار و هفت نفر ذکر کرد.

وی تاکید کرد: این مسابقات به صورت غیرحضوری از ۱۱ تا ۱۶ اسفند ماه جاری در البرز برگزار می شود که داوری آن را ۲۰ نفر از داوران مجرب برعهده دارند.

به اشتراک بگذارید :