14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ۱۷:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1463663
معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش وپرورش استان البرز
آیین افتتاحیه مسابقات غیرحضوری طناب زنی دانش آموزان سراسر کشور به میزبانی استان البرز

مراسم افتتاحیه مسابقات غیرحضوری طناب زنی دانش آموزان سراسر کشور به میزبانی استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش دانش آموزی استان البرز؛ آیین افتتاحیه مسابقات غیرحضوری طناب زنی دانش آموزان سراسر کشور به میزبانی استان البرز با حضور دکتر بابویی، ریاست فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور، فرشید علیزاده، فرنیا مشاورعالی رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور، معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، سید مسلم رئیسی، رئیس هیأت ورزش دانش آموزی استان البرز، حسن خدادادی مسئول انجمن طناب زنی کشور و جمعی از عوامل اجرایی و فنی  کشوری و استانی و داوران برگزار شد.

در این مراسم فرشید علیزاده ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه ،مسابقات دانش آموزی بصورت آنلاین را تجربه ایی جدید و فرصتی مغتنم دانست و افزود این ظرفیت بوجود آمده در آینده و حتی پس از رفع محدودیت های موجود، قابلیت های برگزاری مسابقات دانش آموزی را ارتقا خواهد داد.

دکتر بابویی ضمن تشکر وقدردانی از عوامل اجرایی این دوره از رقابت ها و تقدیر از کیفیت میزبانی و سازماندهی مناسب مسابقات افزود:

این دوره از مسابقات با حضور ۱۴۸۶ ورزشکار، مربی و سرپرست در قالب ۲۰۴ تیم بزرگترین رویداد ورزشی کشور در این روزها می باشد که نشان از ظرفیت بالا و اراده مثال زدنی همکاران ما در آموزش وپرورش کل کشور می باشد.

این مراسم بصورت زنده از شبکه شاد با حضور ۴۶هزار نفر مشترک عضو شبکه شاد کانال معاونت تربیت بدنی وسلامت آ.پ البرز alborztrb@ پخش شد.

به اشتراک بگذارید :