15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ۰۹:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1463205
مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی درگفتگو بامجله خبری،تحلیلی وتصویری نگاه؛
بسته‌ «آزمایش درخانه» به‌عنوان مکمل آموزش‌های مجازی تولید و در دسترس دانش آموزان قرارگرفت

مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی در گفتگو با مجله خبری، تحلیلی و تصویری نگاه، به تشریح بسته‌ «آزمایش در خانه» پرداخت و افزود: این بسته آزمایشگاهی به‌عنوان مکمل آموزش‌های مجازی تولید و در دسترس دانش آموزان قرار گرفت.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، علی‌محمد مصلحی با اشاره به تاریخچه تأسیس شرکت صنایع آموزشی اظهار کرد: در راستای اهمیت آموزش و استفادۀ بهینه از سرمایه‌گذاری‌های کلان آموزشی، وزارت آموزش‌وپرورش و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، باهدف محقق ساختن اهداف بزرگ آموزشی، شرکت صنایع آموزشی را در سال ۱۳۵۴ تأسیس کردند.

وی ادامه داد: این شرکت انواع محصولات سرگرمی‌های علمی خلاق، بازی‌های فکری و آموزشی، تجهیزات آموزشی، کمک‌آموزشی، آزمایشگاهی و کارگاهی را برای کلیۀ دوره‌های تحصیلی متناسب با شرایط زمان، تغییرات فن‌آوری، برنامه‌ریزی و محتوای کتاب‌های درسی طراحی، نمونه‌سازی و تولید می‌نماید و با عضویت در سازمان‌های نظارتی و مؤسسات معتبر جهانی ازجمله انجمن تحقیق و توسعۀ کشور و با داشتن گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 و گواهینامه تعهد به تعالی (EFQM) روزبه‌روز بر توانمندی‌ها و کیفیت محصولات خود می‌افزاید.

مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی با اشاره به شرایط ناشی از کرونا اظهار کرد: تعطیلی مدارس باعث شده تا دانش آموزان از طریق فضای مجازی آموزش‌های خود را پیگیری نمایند.

مصلحی بابیان اینکه شرکت صنایع آموزشی در راستای رفع این ضعف آموزش مجازی و تکمیل این نوع آموزش‌ها، اقدام به تولید محصولاتی برای کمک به دانش آموزان نموده است، اظهار کرد: محصولات مذکور ویژه پایه‌های مختلف ارائه‌شده، از اول ابتدایی تا نهم متوسطه و تعدادی از آزمایش‌های موجود در کتاب درسی را نیز پوشش می‌دهد تا دانش آموزان با مونتاژ قطعات این بسته اقدام به انجام آزمایش‌های درسی کنند.

وی ادامه داد: در همین راستا در صفحه‌های کتاب، بارکدهایی قرار داده‌شده است و دانش آموزان می‌توانند از طریق این بارکدها فیلم آزمایش‌ مربوطه را مشاهده کنند.
برای مشاهده محصولات شرکت صنایع آموزشی به  آدرس  www.eeishop.ir  مراجعه کنید.

فیلم کامل این برنامه را ازاینجا مشاهده نمایید.

 

به اشتراک بگذارید :