11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ۱۳:۳۲:۳۲
کد مطلب:  1463145
دراولین جلسه توجیهی کشوری اجرای الکترونیکی جشنواره نوجوان خوارزمی عنوان شد:
نوآوری وخلاقیت دربرگزاری مرحله استانی جشنواره نوجوان خوارزمی

اولین جلسه توجیهی اجرای الکترونیکی جشنواره نوجوان خوارزمی سال تحصیلی( 1400-1399 ) برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اولین جلسه توجیهی اجرای الکترونیکی جشنواره نوجوان خوارزمی با حضور کمرئی معاون آموزش متوسطه و مسگرزاده مدیرکل دفتر آموزش دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

در ابتدا کمرئی در خصوص فلسفه برگزاری جشنواره نکاتی را بیان کرد و در ادامه از مجریان جشنواره خواست تا پس از پایان دوره هفتم جشنواره با یک پژوهش میدانی چگونگی استقبال دانش آموزان از جشنواره را احصاء و نتایج آن را به عموم استان ها ابلاغ کنند.

همچنین مسگرزاده به تحلیل ابعاد اجرایی جشنواره پرداخت و با ارائه آمار مشارکت دانش آموزان به تفکیک استان ها و نفر رشته در این دوره اشاره و اعلام کرد که شهر تهران در رتبه پنجم قرار دارد.

وی در ادامه ضمن ارائه جدول زمانبندی اجرای الکترونیکی مرحله کشوری ، به استان ها توصیه نمود که در اجرای مرحله استانی ، نکات داوری و همچنین برگزاری اختتامیه استانی و تقدیر از منتخبین اقدامات نوآورانه و دقیقی انجام دهند.

یادآورمی شود بر اساس جداول زمانبندی، زمان معرفی منتخبین کشوری به دبیرخانه اصفهان15 تیرماه 1400 ، اطلاع رسانی و تبیین و توجیه منتخبین کشوری 10 مرداد ماه 1400 و شروع آموزش های منتخبین مذکور در بازه زمانی 15 لغایت 30 مردادماه 1400 و مراسم اختتامیه در 31 مردادماه 1400 به صورت مجازی توسط دبیرخانه کشوری اعلام شد.

 

به اشتراک بگذارید :