11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ۱۴:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1462953
خوش قدم درمراسم انتخابات شورای انجمن اولیا ومربیان شهرتهران بیان نمود:
انتخابات انجمن اولیا ومربیان نمادمردم سالاری ومشارکت خانواده درنهاد آموزش و پرورش است

انتخابات شورای انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران در فضای باز حیاط دبستان بهشت منطقه ۱۱ با رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت نمایندگان دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت، اداره حراست،ارزیابی عملکرد و انجمن اولیا و مربیان شهر تهران برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ انتخابات شورای انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران در فضای باز حیاط دبستان بهشت منطقه ۱۱با رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت نمایندگان دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت، اداره حراست،ارزیابی عملکرد و انجمن اولیا و مربیان شهر تهران برگزار گردید.

خوش قدم رئیس اداره انجمن اولیا ومربیان آموزش و پرورش شهر تهران اظهارداشت: در این انتخابات اعضای شورای انجمن اولیای مناطق ۱۹گانه و اداره استثنایی شهر تهران با اعلام کاندیداتوری و حق رای، شورای انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران که متشکل از ۶نفر عضو اصلی و ۳نفر عضو علی البدل است را انتخاب کردند.

وی افزود: این شورا هر دو سال یکبار تشکیل می شود و به عنوان نماینده خانواده ها و اولیا در برنامه ها و اجرای تصمیمات مربوط به آموزش و پرورش به عنوان بازوی مشورتی و نظارتی ایفای نقش می نماید.

خوش قدم ادامه داد: پروسه برگزاری انتخابات شورا در طی دو ماه گذشته با تصمیماتی که در کمیته مربوطه اخذ گردید، شکل گرفت و اجرا شد. تصمیمات کمیته با توجه به استعلام صورت گرفته از دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت در خصوص نحوه برگزاری انتخابات شورا و جواب استعلام مبنی بر این بود که یا در سامانه شاد یا به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی در فضای باز انجام شود. به همین منظور در سامانه شاد یک گروه از اعضای شورای مناطق تشکیل شد و افراد در این گروه اعلام کاندیداتوری و تبلیغات لازم را انجام دادند.سپس در یک روز مشخص در فضای باز (حیاط مدرسه) با رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور حداقلی به لحاظ زمانی و نظارت بازرسین وزارت و اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران برگزار گردید.

به اشتراک بگذارید :