21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ۱۲:۲۲:۱۵
کد مطلب:  1462829
در راستای ورود هلدینگ‌های موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به بورس اعلام شد؛
دعوت به ثبت اطلاعات کد بورسی اعضای سابق و فعلی صندوق ذخیره فرهنگیان

موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در راستای ورود هلدینگ‌های این موسسه به بورس، از اعضای( سابق و فعلی) صندوق ذخیره فرهنگیان دعوت کرد تا اطلاعات کد بورسی خود را در سایت https://mb.szf.ir/ ثبت نام نمایند.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در اطلاعیه ای خطاب به  اعضای (فعلی و سابق) این موسسه اعلام کرد: با توجه به سیاست‌گذاری‌های موسسه مبنی بر ورود هلدینگ‌های آن به بورس که مراحل مطالعاتی و اجرایی آن در حال انجام است، و جهت آمادگی برای برنامه‌ریزی‌های آتی، در اختیار داشتن اطلاعات بورسی اعضاء ضروری است. بر این اساس، از اعضای محترم موسسه درخواست می‌شود، نسبت به ثبت اطلاعات کد بورسی خود اقدام فرمایند.

در این اطلاعیه آمده است، اعضا به دو شیوه می‌توانند در سامانه‌های جدید، اطلاعات بورسی خود را وارد کنند:

1-اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان شامل شاغلان و افرادی که بعد از سال 1395 بازنشسته شده‌اند، می‌توانند از طریق وب‌سایت موسسه به آدرسhttps://www.szf.ir/  قسمت مشاهده صورت وضعیت یا به طور مستقیم از آدرسhttps://mb.szf.ir/  وارد سامانه صورت وضعیت اعضا شده و در بخش مشخصات پرسنلی، کد بورسی خود را وارد کنند.

2-آن دسته از اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان که قبل از سال 1395 بازنشسته شده‌اند، از طریق سامانه saham.tadbir-atlas.ir می‌توانند کد بورسی خود را وارد کنند.

شایان ذکر است، فرهنگیان مشمول این طرح می‌توانند از دهم اسفندماه جاری تا پایان فروردین ۱۴۰۰برای ثبت نام در سامانه اقدام کنند.

همچنین به آن گروه از اعضای موسسه که کد بورسی ندارند توصیه می‌شود تا پایان فروردین ماه 1400، کد بورسی دریافت کرده و در سامانه ثبت کنند.

اطلاعات تکمیلی از طریق سایت صندوق ذخیره فرهنگیان به آدرس  https://www.szf.ir/  به اطلاع خواهد رسید.

 

به اشتراک بگذارید :