15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ۱۰:۵۷:۳۹
کد مطلب:  1462475
فولادوند درجلسه ساماندهی منطقه هفت بیان نمود
توجه به نیروهای پرورشی،تربیت بدنی ومراقبین سلامت جزو اولویت است

جلسه ساماندهی نیرو و پروژه مهر منطقه 7 به صورت مجازی با حضور فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ صبح امروز جلسه ساماندهی نیرو و پروژه مهر منطقه 7 به صورت مجازی با حضور فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد.

این جلسه در راستای پروژه مهر 1400 با هدف بررسی و تبادل نظر درباره میزان افزایش ظرفیت احتمالی دانش آموزان در دوره ابتدایی، اول و دوم متوسطه و هنرستانها و بررسی زیرساخت های مورد نیاز ، ظرفیت کلاس ها و نیروی انسانی مورد نیاز صورت گرفت .

در این جلسه عبدالرضا فولادوند با تبریک ایام مبارک ماه رجب، ضمن تقدیر از تلاش هایی که در زمینه ی ساماندهی نیروی انسانی در منطقه هفت صورت گرفته ابراز امیدواری کرد، بتوانیم با همراهی یکدیگر در سال تحصیلی جدید از بحران کمبود نیروی انسانی خارج شویم.

فولادوند افزود: همه ما اعضای یک مجموعه هستیم و باید کمک و پشتیبان هم باشیم تا بتوانیم با حل مشکلات ضعف ها و کاستی های موجود را مرتفع کنیم .

مدیر کل آموزش وپرورش شهر تهران گفت : فلسفه وجودی ما حل مشکلات مناطق و مدارس و مردم است، و من امیدوارم در ساماندهی امسال با کمک و پشتیبانی همدیگر بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: امسال تدابیری در خصوص جذب ورودی های منطقه و کمبود نیروی انسانی اندیشیده شده که با همت و تلاش مسئولین کمبود نیروی انسانی منطقه هفت جبران خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش پایتخت توجه به نیروهای پرورشی و تربیت بدنی و مراقبین سلامت را جزو اولویت ها اعلام کرد.

در ادامه دواری مدیر آموزش و پرورش منطقه 7 با اشاره به اینکه ساماندهی مناطق توسط مدیر کل که به صورت تفکیکی و با درایت پیگیری می شود بسیار مفید و نتیجه بخش می باشد و  اظهار داشت: ساماندهی منطقه در مهر 99 را با تمام مشکلات و کاستی ها به خوبی و سربلندی پشت سر گذاشتیم و از همه همکاران منطقه هفت بابت تلاش های بی شائبه آنها قدردانی می کنم.

وی در مورد ساماندهی 1400  با در نظر گرفتن مشکلات بخش دانش آموزی ، نیروی انسانی و فضا افزود: از ابتدای سال 99 در حال بررسی و رفع نقص های موجود هستیم، که امیدوارم منطقه سال تحصیلی جدید را بدون دغدغه و با آرامش کامل شروع نماید.

گفتنی است در این جلسه کارشناسان مقاطع تحصیلی منطقه  با مسئولین اداره کل شهر تهران در مورد تراکم کلاس ها ، تعداد نیروهای بازنشسته ، ورودی وخروجی منطقه ، تغییرات مکانی مدارس ، آمار کلاس ها و.. به تبادل نظر در خصوص مطالب و موارد مهم ساماندهی فضا و نیروی انسانی پرداختند.

به اشتراک بگذارید :