15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ۰۸:۱۰:۰۲
کد مطلب:  1461681
فولادوند در جلسه ساماندهی منطقه 15 بیان نمود
مبنای ما در ساماندهی نیروی انسانی در مناطق سیستم سناد و بکفا می باشد

در راستای ساماندهی نیروی انسانی، جلسه ساماندهی کلاس ها و نیروی انسانی منطقه 15به صورت سمینار آنلاین با حضور عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد.

برگزاری مجازی جلسه ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش منطقه15

 

در راستای ساماندهی نیروی انسانی، جلسه ساماندهی کلاس ها و نیروی انسانی منطقه 15به صورت سمینار آنلاین با حضور عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، جلسه ساماندهی کلاس ها و نیروی انسانی به صورت سمینار آنلاین و با حضور عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش وپرورش شهر تهران ,  عدالت آذر، رئیس اداره طرح وبرنامه اداره کل، قربانی، رئیس اداره متوسطه دوره اول آموزش و پرورش شهر تهران، سعیدشهریاری مدیر آموزش و پرورش منطقه 15 و سایر معاونین و کارشناسان این منطقه برگزار گردید.
این گزارش حاکیست : این جلسه با هدف بررسی و تبادل نظر درباره میزان افزایش ظرفیت احتمالی دانش آموزان در دوره ابتدایی، اول و دوم متوسطه و بررسی زیرساخت های مورد نیاز ، ظرفیت کلاس ها و نیروی انسانی مورد نیاز صورت گرفت.
عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش وپرورش شهر تهران در این جلسه ضمن بررسی وضعیت فضاهای آموزشی و نیروی انسانی  اظهار داشت : مبنای ما در ساماندهی نیروی انسانی در مناطق سیستم سناد و بکفا می باشد و بر اساس اطلاعات این دوسیستم روی یک عدد توافق می شود و کلاس ها ساماندهی می شود.
 وی افزود: بخشی از آموزش ما به نیروهای پرورشی و تربیت بدنی برمی گردد و ما دراین حوزه به جهت پایین آوردن آسیب های اجتماعی ، کاهش نیروی انسانی نخواهیم داشت زیرا ما بدون نیروهای پرورشی نمی توانیم به اهداف خود برسیم .
فولادوند ادامه داد: برای جبران کسری نیرو در منطقه : می توان از پارامترهای : استمرار خدمت 50 درصد از بازنشستگان، استفاده از نیروهایی که به عنوان معاونین فناوری هستند، استفاده از خدمات نیروهای جدید الورود و انتقالی ، استفاده از نیروی های غیرموظف بدون حق التدریس استفاده نمود و سعی کنیم استفاده از نیروهای غیرموظف بدون حق التدریس را به بالای 12درصد برسانیم . 
 درادامه این جلسه : عدالت آذر رئیس اداره طرح وبرنامه اداره کل بیان داشت : درمنطقه 15 نیاز به مربی تربیت بدنی صفر است و نیاز به مراقبین سلامت در مدارس و در مورد نیروهای خدمات هم، معاونت پشتیبانی و کارپردازی اداره کل تصمیم گیری خواهند نمود.
در ادامه قربانی رئیس اداره متوسطه دوره اول آموزش و پرورش شهر تهران ، با اعلام آمار ورودی و خروجی فنی و حرفه ای و کاردانش و نرخ گذر گفت: با توجه به تفاهم نامه که با معاون آموزش متوسطه منطقه داشتیم سعی می کنیم سهم فنی و حرفه ای را در منطقه افزایش دهیم .
در این جلسه شهریاری مدیرآموزش و پرورش منطقه 15، ضمن خیرمقدم به مدعوین، گزارشی از اقدامات و فعالیت های منطقه را در رابطه با ساماندهی نیروی انسانی ارائه نمود.
شایان ذکر است: در ادامه جلسه اعضای کمیته ساماندهی اداره کل با منطقه به بررسی آمار و ارقام  ساماندهی نیروی  انسانی  ، فضای  آموزشی موجود و نیازهای مربوطه در این راستا به  بحث و گفتگو پرداختند. 
 
 

به اشتراک بگذارید :