1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ ۲۰:۱۹:۴۸
کد مطلب:  1461351
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل شهرستانهای استان تهران:
جلوه‌های ویژه‌ی معلمی بستری برای انتقال و انعکاس تجارب خلاق و ایده های نو

یوسف بهارلو معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل شهرستانهای استان تهران، گفت:  برای ثبت فعالیتها، تجارب و خودارزیابی کلیه معلمان در سامانه ltms.medu.ir ، اطلاع‌رسانی دقیق و سریع در جهت مشارکت همه معلمان و رعایت عدالت و انصاف در داوری و ارزیابی فعالیتهای آنها ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

به گزارش دفتر اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، یوسف بهارلو معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل شهرستانهای استان تهران، در جلسه ویدئو کنفرانس با روسای مناطق 21 گانه  گفت: با توجه به اهمیت موضوع و لزوم ثبت فعالیتها و تجارب و خودارزیابی کلیه معلمان در سامانه ltms.medu.ir ، اطلاع‌رسانی دقیق و سریع به معلمان از اهمیت بالایی برخوردار است.

 یوسف بهارلو معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل شهرستانهای استان تهران، افزود: این فرایند یک رقابت نیست بلکه بستری برای انعکاس و انتقال تجارب خلاق، موفق و ایده های نو در فرایند یاددهی – یادگیری است.

وی با اشاره به شیوه‌نامه و برنامه‌های پیشنهادی ستاد بزرگداشت و تکریم مقام معلم استان تصریح کرد: یکی از موارد جدید در انتخاب جلوه‌های ویژه‌ی معلمی، ایجاد فرصت برای مشارکت دانش‌آموزان در این امر می باشد.

این مقام مسئول اظهار داشت: برای تحقق اهداف پیش‌بینی شده این برنامه اطلاع‌رسانی مدیران مدارس در جهت مشارکت همه معلمان و رعایت عدالت و انصاف در داوری و ارزیابی فعالیتهای آنها ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

به اشتراک بگذارید :