20 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ ۱۳:۵۸:۰۱
کد مطلب:  1460979
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل در ویدئو کنفرانس مدیران مدارس شاهد استان
برگزاری کارگاه های ایجاد سبک منسجم ، مدارس شاهد را در مسیر رشد و شکوفایی قرارمی دهد.

احمد ناصری مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل امروز دهم اسفند در ویدئو کنفرانس مدیران مدارس شاهد گفت: برگزاری کارگاه های ایجاد سبک منسجم، مدارس شاهد را در مسیر رشد و شکوفایی قرارمی دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، احمد ناصری در کارگاه استاندارد سازی سبک منسجم مدارس شاهد مبتنی بر شناسنامه فعالیت های  مدارس شاهد، ضمن تشکراز رزاقی مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش که در سراسر کشورکارگاه های کیفیت بخشی برگزار می کنند اظهار داشت: با برگزاری چنین کارگاه هایی ، مدارس شاهد در مسیر رشد و شکوفایی قرار خواهند گرفت و موجب ارتقا سطح دانش همکاران شاغل در این مدارس خواهد شد.

ناصری با بیان اینکه باید در مدارس شاهد، فضایی جهت اجرای تمام ساحتی سند تحول بنیادین ایجاد کنیم،گفت: اگر مداس را از جهت برخورداری و آمادگی سطح بندی کنیم بدون شک مدارس شاهد در اجرای سند تحول بنیادین در اولویت هستند.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش استان اردبیل نیز تلاش کرده است همسو با سیاست های ابلاغی وزارت، برنامه ها و فعالیت های خود را تنظیم و تدوین نماید بطوریکه مدارس شاهد استان از حیث کیفیت آموزشی و تربیتی، بهسازی محیط و فضای مدارس و ... توفیقات خوبی را بدست آورده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همچنین در بخش دیگری از سخنانش گفت: ما همه به شهیدان مدیون هستیم و در قبال فرزندان شاهد مسئولیت داریم بنابراین در جهت رشد آنان باید تلاش کنیم.

 در ادامه ی این جلسه یحیی زاده رییس اداره امور شاهد و ایثارگران استان اردبیل با اشاره به ابلاغ شناسنامه فعالیت های مدارس شاهد گفت: در جهت تبیین اهداف این برنامه وزارتی کارگاه های متعدد ستادی و استانی برگزار کرده ایم.

 یحیی زاده اظهار داشت: طی سال های 97 و 98 چهار همایش استانی برگزار شده است.وی درپایان با اشاره به شیوع بیماری کرونا گفت: در سال جاری نیز دو جلسه ویدیو کنفرانس با مدیران مدارس برگزار نمودیم.

به اشتراک بگذارید :