24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ ۱۰:۳۳:۳۷
کد مطلب:  1459995
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد:
مرحله چهارم جشنوار استانی مصباح الهدی با پویش بزرگ "عشق یعنی انتظار"

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری مرحله چهارم، ششمین دوره جشنواره استانی مصباح الهدی با عنوان پویش بزرگ "عشق یعنی انتظار" در شهرستان‌های استان تهران همزمان با میلاد مولی الموحدین امام علی (علیه السلام) خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمویم اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبسی هاشمی ضمن تاکید بر توسعه و تعمیق فرهنگ ناب محمدی (ص) با اشاره به اهمیت معرفت‌افزایی و تبیین اندیشه‌های مهدوی دربین دانش آموزان و فرهنگیان، گفت: این مرحله نیز همانند مراحل قبل طرح مصباح الهدی با محوریت سیره عملی و اخلاقی امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بدلیل زیست بوم جدید و شیوع بیماری کووید ۱۹ که امکان برگزاری فعالیت را به صورت حضوری محدود کرده است، به صورت مجازی برگزار می شود.

وی افزود: این مرحله به صورت پویش دانش‌آموزی و در قالب آثار (پوستر، عکس، دلنوشته، همخوانی، مولودی خوانی، دابسمش) با موضوع امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در بستر شبکه دانش‌آموزی شاد برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است مرحله ی چهارم مصباح الهدی از 7 الی21 اسفند ماه سال جاری همزمان با میلاد امام علی (علیه السلام) شروع و تا عید مبعث رسول اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) ادامه دارد.  

به اشتراک بگذارید :