21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ ۰۸:۴۱:۴۱
کد مطلب:  1459249
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران:
برگزاری انتخابات نماینده مدیران مدارس ابتدایی در انجمن اولیا و مریبان

معاون آموزش ابتدایی اداره کل شهرستانهای استان تهران گفت: انتخابات نماینده مدیران مدارس ابتدایی در انجمن اولیاء و مربیان استان با حضور مدیران منتخب مناطق 21 گانه شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، غلامرضا بختیاری معاون آموزش ابتدایی اداره کل شهرستانهای استان تهران با بیان این خبر گفت: مدیرت مدرسه بدون مشارکت واقعی و مستمر مربیان در تحقق اهداف  آموزشی و تربیتی ناکام می‌ماند.

وی گفت: آموزش و پرورش یه عنوان یک نهاد اجتماعی از تعامل و همکاری اضلاع مختلف آن از جمله اولیاء، مدیران، معلمان در سطح مدرسه شکل می‌گیرد و انجمن اولیا و مربیان مهم‌ترین حلقه در شکل‌گیری فرآیند آموزش و پرورش است و حضور نمایندگان مدیران و اولیاء در انجمن‌های استانی و شهرستانی زمینه توسعه این روند را فراهم می‌کند.

این مقام مسوول تصریح کرد: در این راستا انتخابات نماینده مدیران مدارس ابتدایی در انجمن اولیاء و مربیان استان با حضور منتخبین مدایران مناطق 21 گانه برگزار شد و نماینده مدیران استان بعنوان عضو انجمن اولیاء و مربیان استان به مدت دو سال انتخاب شدند.

به اشتراک بگذارید :