13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ ۱۳:۴۷:۲۹
کد مطلب:  1458053
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش شهر تهران تصریح کرد
تلاش مضاعف تا پایان مهلت ثبت نام در دوره سوادآموزی

جلسه مجازی معاونت سوادآموزی با مسئولین و تمامی همکاران حوزه سوادآموزی مناطق نوزده گانه آموزش و پرورش شهر تهران از طریق پیام رسان شاد برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ جلسه مجازی معاونت سوادآموزی با مسئولین و تمامی همکاران حوزه سوادآموزی مناطق نوزده گانه آموزش و پرورش شهر تهران از طریق پیام رسان شاد برگزار شد.

شفیع پور در این جلسه ضمن تبریک ایام میلاد حضرت علی (ع) مولود کعبه، از زحمات و تلاش های همکاران حوزه سوادآموزی شهر تهران تقدیر و تشکر نمود و با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در حوزه سوادآموزی و فرایند جذب و آموزش های مجازی، خواستار توجه بیشتر در زمینه نگه داشت سوادآموزان و نظارت های تلفنی و حضوری از کلاس های سوادآموزی شد.

وی همچنین با اشاره به سخنان مدیر کل آموزش و پرورش در زمینه راه اندازی مراکز یادگیری محلی، خواستار تلاش بیشتر مناطق در این زمینه شد و ضمن خوب توصیف کردن گزارش های هفتگی فعالیت و هم سنجی مناطق؛ از مناطقی که درصد بالایی از حجم ابلاغی را تحت پوشش برده اند؛ تشکر کرد و خواستار تلاش مضاعف در زمان باقی مانده تا پایان مهلت ثبت نام در دوره سوادآموزی شد و اعلام نمود که تا تاریخ 99/12/2 مجموع تحت پوشش سوادآموزی شهر تهران 69/4 درصد حجم ابلاغی بوده است.

در ادامه جلسه روسای ادارات سوادآموزی مطالبی در حوزه فعالیت کاری خود در خصوص ارزیابی ها و نظارتهای تیم وزارتی از مناطق شهر تهران -  طرحهای آموزشی خواندن با خانواده و حلقه های کتابخوانی، جمع آوری و ثبت گزارش طرح نماز کلید بهشت، آزمون استخدامی آموزش دهندگان و ... ارائه نمودند.

 

به اشتراک بگذارید :