12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ ۱۱:۴۶:۳۷
کد مطلب:  1457439
فولادوند در جلسه ساماندهی منطقه 14 تاکید کرد
ساماندهی نیروی انسانی از مهم ترین اولویت های پروژه مهر است

جلسه ساماندهی و پروژه مهر منطقه 14 برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ صبح امروز جلسه ستاد پروژه مهر 1400 و ساماندهی آموزش و پرورش منطقه 14 با حضور فولادوند مدیرکل و شورای معاونین آموزش و پرورش تهران با جهانشاهی مدیر منطقه چهارده و با استفاده از فضای مجازی برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در این جلسه که به صورت ویدیو کنفراس برگزار شد با تاکید بر اینکه، باید تلاش کنیم تا دغدغه خانواده ها از لحاظ تحصیل فرزندانشان مرتفع شود، اظهارداشت: ساماندهی نیروی انسانی از مهم ترین اولویت های پروژه مهر است.

وی افزود: در زیست‌بوم جدید؛ مدارس می بایست اطلس آموزشی برای تک تک دانش آموزان داشته باشند و زیست بوم جدید اقتضا می کند تا شرح وظیفه جدید طراحی شود و خود را با گذشته مقایسه کنیم.

فولادوند در این جلسه ضمن بررسی وضعیت فضاهای آموزشی و نیروی انسانی منطقه 14 آموزش و پرورش شهر تهران، نسبت به توجه هرچه بیشتر کیفیت در انجام فعالیت های آموزشی و پرورشی تصریح کرد.

در ادامه جهانشاهی مدیر منطقه 14، گزارشی از اهم فعالیت ها و اقدامات پروژه مهر سال قبل و موفقیت های منطقه در کسب رتبه های اول و برتر در شهر تهران در کسب رتبه اول در توزیع کتب درسی، صدور ابلاغ غیر موظف ، کلاس بندی مدارس دولتی و غیر دولتی ، ساماندهی نیروی انسانی، بهره برداری و استفاده معلمین و دانش آموزان و همکاران از شبکه شاد ارایه کرد و در خصوص فعالیت های اقدام شده پروژه مهر 1399- 1400 منطقه و صدور ابلاغ و تشکیل جلسات اعضای ستاد و کارگروه ها مطالبی بیان نمود .

در ادامه جلسه اعضای کمیته ساماندهی اداره کل با منطقه به بررسی آمار و ارقام  ساماندهی نیروی  انسانی ( بازنشسته  و ورودی ) ، فضای  آموزشی موجود و نیازهای مربوطه در این راستا به  بحث و گفتگو پرداختند.

 

به اشتراک بگذارید :