14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸ ۰۸:۱۶:۰۵
کد مطلب:  HHm2TVHs
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1 ری :
ستاد اسکان آموزش و پرورش ناحیه یک ری آماده پذیرایی از میهمان قبله تهران در فصل تابستان است

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری از تجهیز و آمادگی مراکز اسکان ویژه میهمانان فرهنگی در ایام تعطیلات تابستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، بهروز نصیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1 ری با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه  به اینکه شهرری، شهر مذهبی و قبله تهران می باشد و هرسال در ایام  تعطیلات  وبه ویژه تابستان مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند، مدیریت اداره با  برنامه ریزی، تجهیز و تخصیص امکانات لازم برای این امر به استقبال میهمان عزیز می رود.

نصیری افزود: تابستان امسال 2باب مدرسه که با اختصاص دادن 12 اتاق مجهز به تمامی امکانات رفاهی و اقامتی نظیر فرش، پتو، سیستم سرمایشی، یخچال و تلوزیون آماده شده  و تمامی تدابیر و برنامه های لازم در جلسات ستاد اسکان برای تعطیلات تابستان و ارائه خدمات مطلوب و شایسته به همکاران و میهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است.

این مقام مسئول در پایان اظهار داشت: امسال تلاش داریم که با برطرف نمودن کاستی ها و کمبود ها در سال گذشته و با برنامه ریزی مناسب بتوانیم خاطره ای خوش و اوقات خوبی را برای میهمانان در قبله تهران به یادگار بگذاریم.

شایان ذکر است هنرستان امام علی(ع) و دبیرستان حضرت عبدالعظیم(ع) مراکز اسکان در مدیریت اموزش وپرورش ناحیه یک شهرری می باشند که تمامی اتاق های اقامتی در این دو مرکز به صورت ویژه بوده و از 5 تیرماه آماده پذیرایی از مسافران فرهنگی می باشند.

 

به اشتراک بگذارید :