24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ ۱۴:۱۲:۵۸
کد مطلب:  1454161
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل شهرستان‌های استان تهران:
انتخابات استانی انجمن اولیاء و مربیان شهرستانهای استان تهران برگزار شد

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل شهرستانهای استان تهران گفت:انتخابات استانی انجمن اولیاء و مربیان با حضوراعضاء انجمن اولیاء و مربیان مناطق 21 گانه شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، یوسف بهارلو معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل شهرستانهای استان تهران با بیان این خبر گفت: مدرسه، اولیاء و جامعه مثلث تربیتی در آموزش و پرورش دانش آموزان هستند که هر کدام نقش مکمل یکدیگر را ایفا می‌کنند.

وی گفت: با شیوع کرونا و ایجاد شرایط خاص در جامعه به ویژه در آموزش و پرورش با تغییر رویکرد آموزش در فضای مجازی و انتقال بستر آموزش از مدرسه به خانه ، اهمیت پیوند اولیاء و مدرسه را بیش از بیش روشن ساخت.

بهارلو با بیان اهداف مهم تشکیل انجمن اولیاء و مربیان در جهت تقویت و توسعه مشارکت اولیاء در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌های مدرسه در زمینه‌های آموزشی و تربیتی بر ضرورت تعامل عمیق و همه جانبه و همسویی اولیاء با مدارس ، به ویژه معلمان برای تحقق اهداف آموزشی و پرورشی مبتنی بر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و همچنین آموزش و ارتقاء سطح توانایی و مهارتهای اولیاء دانش آموزان تأکید کرد.

این مقام مسوول تصریح کرد: در این راستا انتخابات استانی انجمن اولیاء و مربیان با حضور اعضاء انجمن اولیاء و مربیان مناطق 21 گانه و 32 کاندیدای انجمن اولیاء و مربیان استان برگزار شد، که از این تعداد 6 نفر بعنوان عضو انجمن اولیاء و مربیان استان به مدت دو سال انتخاب شدند.

شایان ذکر است انتخابات مدرسین آموزش خانواده نیز برگزار شد و آقای امین اسدی بعنوان نماینده مدرسین آموزش خانواده استان منتخب شد.

اسامی اعضاء منتخب انجمن اولیاء و مربیان شهرستانهای استان تهران:

آقایان: رحیم بیگی ، سید مرتضی میرنژاد، قیصر پناه حسین، علیرضا اردستانی، حسین عباسعلی، محمدرضا تیمورخواه

 

به اشتراک بگذارید :