1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ ۱۲:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1454015
رئیس اداره ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد:
آغاز فرایند ارزیابی عملکرد سال 1399

رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از آغاز فرایند ارزیابی عملکرد سال 1399 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، فرامرز تاجیک رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با  اشاره به موفقیت‌های اداره کل در ارزیابی عملکرد سال گذشته از زحمات همکاران اداره کل و ادارات تشکر و قدردانی کرد و گفت: ارزیابی عملکرد، رفتاری تیمی است و با همکاری و همفکری همه همکاران قابل اجرا است و موفقیت‌های اداره کل نیز مرهون همین هم افزایی می باشد.

وی گفت: ارزیابی عملکرد سال 1399  در سه سطح ملی، دستگاهی و منطقه‌ای از یک ماه پیش آغاز شده است و به تدریج  برش‌های استانی و منطقه ای تکمیل  می‌شوند و واحد‌های مختلف مستندات خود را در سامانه تسما  و سامانه نظارت  بارگذاری خواهند کرد.

رییس کمیته مدیریت عملکرد استان گفت: عملکرد اداره کل و ادارات با بیش از هشتصد شاخص در ابعاد عمومی و اختصاصی مورد سنجش قرار می‌گیرد که عامل مهمی در بهبود عملکرد و برنامه‌های دستگاه است.  

تاجیک ادامه داد: تاکنون بیش از 400 نفر از نیروهای اداری ادارات مناطق برای ارزیابی عملکرد سال 99 آموزش  دیده‌اند و کمیته مدیریت عملکرد در سطح اداره کل و ادارات مسئولیت پیشبرد ارزیابی عملکرد را برعهده خواهند داشت.

وی در پایان تاکید کرد: تمهیداتی به منظور ارتقای سطح ارزایبی سال 1399 پیش بینی شده است و تلاش‌های فراوانی در جهت اجرای این طرح در دست اقدام است.

 

به اشتراک بگذارید :