12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ۱۳:۴۲:۰۲
کد مطلب:  1452371
بهارلو در کمیته انتخاب و انتصاب مدیران مدارس شهر تهران بیان نمود:
انتخاب مدیران توانمند؛زمینه ساز تعالی فعالیت های مدارس است

کمیته انتخاب و انتصاب مدیران تشکیل شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، جلسه کمیته انتخاب و انتصاب مدیران با حضور بهارلو معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی؛ بداغی رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش شهر تهران و سایر اعضا برگزار شد.

در این جلسه که با حضور اعضای کمیته با هدف تعیین دستورالعمل انتخاب و انتصاب مدیران و بررسی سال تحصیلی آینده و هماهنگی فرایندهای اجرایی برگزار گردید؛ بهارلو اظهارداشت: انتخاب مدیران توانمند؛ تضمین کننده خدمات آموزشی و  پرورشی برتر و زمینه ساز تعالی فعالیت های مدارس در تمامی زمینه ها است.

وی با اشاره به آسیب شناسی اجرای دستورالعمل در سال گذشته؛ هماهنگی فعالیت های مورد نیاز برای اجرای مطلوب دستور العمل و زمینه سازی برای مشارکت همه متقاضیان درآزمون مربوط را خواستار شد و  بر اطلاع رسانی کامل؛ آموزش مدیران انتخابی در شهریور سال آتی و زمینه سازی برای جانشین پروری در مدارس توسط دبیرخانه کمیته تاکید نمود.

لازم به ذکر است متقاضیان می توانند از طریق سامانه   LTMS.MEDU.IR نسبت به ثبت نام در فرایند الکترونیکی انتخاب و انتصاب مدیران مدارس اقدام نمایند.

شایان ذکر است بر اساس اطلاعیه شماره 32483 وزارت آموزش و پرورش در سامانه فوق؛ زمان ثبت مدارس در سامانه  تا 16 اسفند 1399 و زمان ثبت نام داوطلبان پست مدیریت تا 27 اسفند 1399 می باشد.

 

به اشتراک بگذارید :