24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ ۱۵:۴۸:۰۴
کد مطلب:  1450621
رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شهرستانهای استان تهران :
ثبت نام ازداوطلبان مدیریت مدارس آغاز شد

فرامرز تاجیک رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در کمیته انتخاب و انتصاب مدیران در استان ازشروع فرآیند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، فرامرز تاجیک رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تشکر از زحمات همه مدیران در سال تحصیلی جاری که با مشکلات زیست بوم جدید به معنای واقعی شعار آموزش تعطیل نیست را اجرایی کردند از تاریخ  شروع فرآیند ثبت نام داوطلبی مدیریت مدارس خبر داد.

تاجیک اعلام کرد: زمان ثبت نام داوطلبان مدیریت مدارس از25  بهمن ماه  لغایت ۲۷ اسفند ۹۹ به مدت یک ماه می باشد و همکاران علاقمند  می توانند با مراجعه به سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان  LTMS   پس از مطالعه شرایط ثبت‌نام نسبت به ثبت مشخصات خود اقدام نمایند.

 رییس کمیته مدیریت عملکرد استان گفت : مناطق آموزش و پرورش در سطح استان موظفند تا نیمه اسفند ۹۹ اطلاعات مدارس نیازمند مدیر را درسامانه مربوطه ثبت نمایند.

دبیر کمیته انتخاب و انتصاب استان ضمن اشاره برثبت نام داوطلبان در مهلت مقرر تاکید کرد: لازمه انتصاب مدیران شرکت در آزمون و کسب حد نصاب نمره می باشد.

 تاجیک ادامه داد: پس از مرحله شرکت در آزمون مراحل مصاحبه و تایید واحد حراست نیز لازمه انتصاب در پست مدیریت مدارس بوده و صرفا شرکت در آزمون ملاک انتصاب نمی باشد.

 این مقام مسئول افزود:  تا کنون بیش از ۳۳ هزار و ۵۰۰ مدرسه در سطح استان مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفته و این فرآیند همچنان ادامه دارد

وی با اشاره به رصدکامل فعالیت مدیران عنوان کرد: مستندات فعالیت مدارس در سطح مناطق و در صورت لزوم در سطح استان قابل دسترس بوده و در ارزیابی پایانی همه مدیران مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

به اشتراک بگذارید :