20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ ۱۳:۱۴:۴۲
کد مطلب:  1450269
جلسه هم اندیشی و هماهنگی همایش مسیر انقلاب برگزار شد/
پاشایی: شاخص اصلی گام دوم انقلاب نسل جوان و دستگاههای فرهنگی است

مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی صبح امروز در جلسه هم اندیشی و هماهنگی همایش مسیر انقلاب با بیان اینکه شاخص اصلی گام دوم انقلاب نسل جوان و دستگاههای فرهنگی است بر برگزاری کیفی و محتوایی این مهم تاکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، مدیر کل دستگاه تعلیم و تربیت استان صبح امروز در جلسه هم اندیشی و هماهنگی همایش مسیر انقلاب بر برگزاری کیفی و محتوایی این مهم تاکید کرد.

 مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: انقلاب وارد مرحله دوم  خوسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی شده است گام دومی که باید درچارچوب نظریه نظام انقلابی و با تلاش و مجاهدت جوانان ایران اسلامی به سوی تحقق آرمان ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی برداشته شود.

 وی افزود: برای ایجاد حرکتهای سازنده ومتعالی باید با تمام توان در این زمینه ها فعالیت نمود.

این مقام مسئول یادآور شد: وظیفه ذاتی مجموعه برنامه ریزی در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی استو این همایش یکی از مصادیق بارز برای دستیابی به ایده ها و افکار بدیع وسازنده ی  اندیشمندان و صاحبنظران و ایده پردازان است که با تحقیق و روشهای علمی بدست آمده و در مجموعه ای ارزشمند و ماندگار گرد آوری شده است ولازم هست  در این رابطه همایشی درخور و به یادماندنی برگزار گردد.

وی ادامه داد: در حوزه مقدمات و ... کارهای بسیار خوب و زحمات شایان توجهی صورت می گیرد امید است همایشی درخور و به یادماندنی برگزار نماییم./ابراهیمی

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :