11 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ ۰۷:۵۷:۵۰
کد مطلب:  aoZ7TL75
مدیر آموزش و پرورش دماوند :
هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم دوره اول متوسطه دماوند از هفته آینده با حضور مشاوران انجام می‌شود

مدیر آموزش و پرورش دماوند گفت : به منظور انتخاب درست، هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم دوره اول متوسطه دماوند از هفته آینده با حضور مشاوران انجام می‌شود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد مشهدی عباسی مدیر آموزش و پرورش دماوند اظهار داشت  : هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم دوره اول متوسطه  منطقه دماوند از تاریخ 8  تیر 95  با مشورت مشاوران و مدیران امین مدارس انجام می گیرد.
وی با بیان شعار «انتخاب درست ، بستر توسعه متوازن » افزود: انتخاب درست و اثر گذار در رشته‌های تحصیلی پایه دهم نتیجه طی شدن فرایند هدایت تحصیلی  در پایه نهم می‌باشد .
مشهدی عباسی در ادامه خاطر نشان كرد: بی‌تردید  این فرایند ، هدایت مطلوب دانش آموزان به رشته – شغل‌های متناسب با توان و استعداد آنان و ظرفیت‌های منطقه‌ای را از یك سو وایجاد انگیزه مناسب و مداوم در مشاغل مختلف از سوی دیگر را به همراه خواهد داشت و در چشم اندازی روشن در  حوزه اشتغال پویا و مولد، می‌تواند  زیر بنای  توزیع متوازن و متناسب نیروی انسانی در مشاغل مختلف جامعه باشد.
این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: در همین راستا ستاد هدایت تحصیلی منطقه دماوند فعالیت خود را در اداره آموزش پرورش و با همكاری مشاوران و مدیران  مدارس دوره اول متوسطه از  هشتم تیر ماه 1395 آغاز خواهد كرد

 

به اشتراک بگذارید :