14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ ۰۷:۴۵:۲۲
کد مطلب:  QnaXt5fy
مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر :
ثبت نام بدون دغدغه برای اولیای دانش آموزان ، در دستور کار این اداره است

مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر بر بازرسی از روند ثبت نام دانش آموزان و حضور كارشناسان ارزیابی عملکرد به صورت محسوس و نامحسوس در مدارس دوره های مختلف تحصیلی در سطح این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، حسن حبیبی پور  مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر، گفت : بازرسی از روند ثبت نام دانش آموزان و حضور كارشناسان ارزیابی عملکرد به صورت محسوس و نامحسوس در مدارس دوره های مختلف تحصیلی در سطح شهرستان ضروری است .

وی افزود: معاونین اداره و واحد  ارزیابی و عملکرد  باید نسبت به برگزاری جلسات توجیهی مدیران مدارس در خصوص ثبت نام قانونمند دانش آموزان اهتمام ویژه ای داشته باشند.

حبیبی پور در ادامه  برانجام مطلوب فرایند ثبت نام و رعایت دقیق ضوابط و مقررات دستورالعمل تاکید کردو افزود : اعضای ستاد و مجموعه هر کدام براساس وظایفی که تعیین شده با همکاری همدیگر در خصوص انجام هرچه بهتر فعالیت های ستاد نظارت بر ثبت نام، اهتمام جدی داشته باشند تا اینکه اولیا بتوانند "بدون هیچ دغدغه ای" دانش آموزان خود را ثبت نام نمایند و شعار امسال این اداره را محقق کنند.

گفتنی است در این جلسه در خصوص تمهید مقدمات تشکیل ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان  مانند تهیه و ارسال پوستر ثبت نام به مدارس، پوستر شهریه مدارس غیردولتی و هیات امنایی و .... و تعیین مسئولین ستادهای فرعی و تمهید مقدمات تشکیل ستاد های فرعی، بحث و تبادل نظر شد

 

به اشتراک بگذارید :