3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ ۰۷:۳۴:۰۰
کد مطلب:  1445823
مدیرکل  مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش :
مدارس و مراکز غیردولتی شهرستانهای استان تهران خلاق و پیشرو در کشور

صالح مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت : مدارس و مراکز غیردولتی شهرستانهای تهران و در رأس آن شورای مؤسسان خلاق ، پیشرو  و پیگیر در سیاست های ابلاغی در سطح کشورند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  صالح در جلسه ای که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ابزار داشت: آسیب شناسی ، مدیریت بحران و برنامه ریزی در زیست بوم جدید با توجه به شرایط حاکم بر آموزش کشور باید از اولویت های مدارس و مراکز غیردولتی باشد . وی افزود : باتوجه به ابلاغ بخشنامه ثبت اطلاعات واحدهای آموزشی در سامانه مشارکت ها،  مؤسسین و مدیران نسبت به ثبت دقیق اطلاعات واحد آموزشی از جمله مشخصات اطلاعات نوسازی ، اجاره بها و اطلاعات نیروی انسانی در سامانه اقدام نمایند .

 صالح  گفت :  بیش از 17 هزار و 230 مدرسه غیردولتی با پوشش قریب به 1 میلیون و 700 هزار دانش آموزبا سرمایه های شخصی و مشارکت موثر در امور آموزش جلوه ای عظیم از مشارکت در حوزه تعلیم و تربیت را به نمایش گذاشته است . وی افزود :  در راستای وظایف قانونی خود تلاش کردیم با رعایت سه اصل مهم ، حمایت ، نظارت و هدایت به افزایش کیفی و کمی مدارس و مراکز غیردولتی کمک کنیم که در این بخش تهیه و تدوین ابلاغیه ها و آیین نامه های قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز غیردولتی در اولویت اقدامات ستادی بوده است .

این مقام مسئول خاطر نشان کرد :  صیانت از حقوق معلمان و کارکنان مدارس و مراکز غیردولتی همیشه در اولویت برنامه ریزی سازمان بوده و در این خصوص سامانه هایی جهت شفاف سازی و نظارت به حقوق و دستمزد آنها طراحی و ایجاد شده است .وی  درادامه تصذیح کرد : در حال پیگیری مشکلات مؤسسین مدارس غیردولتی در خصوص استقرار و تأییدیه نوسازی مدارس هستیم که بخشی از این مشکلات مربوط به آئین نامه های ابلاغی است و بخشی مربوط به مشکلات سامانه ها می باشد که در حال رفع آنها هستیم .

به اشتراک بگذارید :