21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ ۰۷:۲۰:۰۰
کد مطلب:  1445699
معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل
احیاء و تقویت حوزه سلامت و تندرستی

نشست هم اندیشی مشترک دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش با اعضا کار گروه مراقبین سلامت و توانمند سازی کارکنان برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران دکتر الهه حسن پور در این نشست ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیر کل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش و اعضاء کار گروه مراقبین سلامت و تندرستی گفت: بهترین خروجی که میتوان از این نشست انتظار داشت تقویت و احیاء حوزه سلامت است .
وی افزود در گذشته با وجود کمبود مربی های بهداشت و گستردگی طرح ها و برنامه های دفتر سلامت و تندرستی، همکاری های برون سازمانی با وزارت بهداشت، پژوهشگاه زلزله ، سازمان محیط زیست ، سازمان نو سازی مدارس و ... را همراه داشتیم که امروز با وجود برخی ناملایمات این موضوع  کم رنگ شده است.
 
حسن پور با ابزار نگرانی از بعضی طرح ها و برنامه ها که بصورت غیر تخصصی به برخی حوزه ها واگذار شده گفت؛ امیدواریم با حضور دکتر محسن بیگی در دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش این طرح ها به حوزه سلامت باز گردانده شود تا بتوانیم در شرایط فعلی و وجود کرونا ویروس ، سلامت روان را تامین کنیم .
وی همچنین در خصوص SWOT  طرح ها و برنامه ها اعلام آمادگی کرد و بیان داشت ؛ آسیب شناسی طرح ها باید انجام شود و نقاط قوت تقویت شوند و ضعف های آن برطرف گردد  تا در انجام برنامه ها وابستگی نداشته باشیم
معاون تربیت بدنی و سلامت در خاتمه آمادگی کامل تیم معاونت تربیت بدنی و سلامت  شهرستانهای استان تهران برای انجام همکاری های لازم در اجرای طرح ها و برنامه های دفتر سلامت و تندرستی وزارت متبوع را اعلام کرد.

به اشتراک بگذارید :