12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ ۱۱:۲۶:۲۰
کد مطلب:  1445645
اطلاعیه
اعلام نتایج مقالات پذیرفته شده در همایش علمی- پژوهشی «آموزش و پرورش در مسیر گام دوم انقلاب»

کمیته علمی همایش «آموزش و پرورش در مسیر گام دوم انقلاب» پس از سه مرحله داوری و ارزیابی مقالات، نتایج مقالات پذیرفته شده در همایش را اعلام نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، محمّد بیرامی گفت: پیرو اطلاعیه و فراخوان دریافت مقالات در همایش علمی- پژوهشی «آموزش و پرورش در مسیر گام دوم انقلاب» که آذر ماه 1398، انتشار گردید، در مدت یک ماه فرصت فراخوان، تعداد 150 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد.

دبیر علمی همایش افزود: با توجه به اینکه همایش مزبور قرار بود در اسفند 1398 برگزار شود، به دلیل شیوع بیماری کرونا و محدودیت های بهداشتی، همایش به زمان دیگری موکول گردید. در نهایت طی جلسه ای شورای راهبری همایش تصمیم بر برگزاری آن در اسفند ماه 1399 گرفت.

بیرامی خاطر نشان نمود: از بین مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش، پس از سه مرحله داوری و ارزیابی مقالات، تعداد 46 مقاله مورد پذیرش نهایی قرار گرفت و نتایج در فایل پیوستی قابل دسترسی می باشد.

لازم به ذکر است که نتایج داوری و ارزیابی مقالات پذیرفته شده همایش در سه نوع: ارائه شفاهی (سخنرانی)، پوستر و درج در مجموعه مقالات می باشد و مقالات منتخب برای ارائه در روز همایش، در اطلاعیه های بعدی توسط دبیرخانه همایش اعلام خواهد شد.

همایش علمی- پژوهشی «آموزش و پرورش در مسیر گام دوم انقلاب» در اسفند ماه 1399 در اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با همکاری سایر نهادها برگزار خواهد شد./ روشنی

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

                               کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :