9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۹:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1445473
استاندار زنجان در جلسه شورای آموزش و پرورش استان:
93درصد از مدارس دارای اینترنت خواهند بود

جلسه شورای آموزش و پرورش استان زنجان با حضور وزیر آموزش و پرورش، نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان، استاندار زنجان، مدیر کل آموزش و پرورش زنجان و سایر اعضا شورا در محل سالن پیامبر اعظم استانداری زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، "فتح الله حقیقی" استاندار زنجان در این جلسه، با اشاره به اهمیت  نقشه راه در مدیریت یه مجموعه  گفت: عملیاتی و اجرایی کردن نقشه راه  مهم و ارزشمند است .

حقیقی در ادامه افزود : نرخ مشارکت اجتماعی در استان زنجان در سطح کشور در رتبه بالایی است و در جذب سرمایه گذاری خارجی نیز استان رتبه برتر کشوری دارد .
وی همچنین تصریح کرد : در  دهه فجر امسال ۷۹۱ پروژه افتتاح شد که به لحاظ حجم سرمایه‌گذاری  ۱۶ برابر  سال گذشته بود و در کنترل کرونا ویروس نیز  استان موفقی هستیم .
استاندار زنجان همچنین ابراز داشت :  ۱۵ هزار واحد مسکن ملی در دست اقدام داریم که بسیاری از کار های مقدماتی آن شروع شده است و  در ابتدای شروع این  پروژه ، مکان های آموزشی و بهداشتی جانمایی شده تا در  آینده دچار مشکل نشود.

این مقام مسئول ادامه داد : برای پوشش  اینترنت پر سرعت در سطح استان در پنج ماه گذشته در قالب ۹۹ سایت اقدام شده و تا فروردین سال آینده 100  درصد روستاهای بالا ۲۰ نفر خانوار  تحت پوشش اینترنت پر سرعت خواهند بود که 93درصد از مدارس نیز دارای اینترنت خواهند بود.

حقیقی با اشاره به جلسات شورای آموزش و پرورش استان گفت :  در جلسات شورا آنچه در توان داشتیم بکار بستیم و در ریشه‌کنی بی سواد و رفاه معلمان نیز در حدتوان پیگیری موضوعات هستیم .

به اشتراک بگذارید :