19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۶:۰۲:۰۰
کد مطلب:  1445415
مدیر کل آموزش و پرورش زنجان در جلسه شورای آموزش و پرورش استان:
با هماهنگی ادارات استان و مردم سعی داریم به امر مدرسه سازی همت کنیم

جلسه شورای آموزش و پرورش استان زنجان با حضور وزیر آموزش و پرورش، نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان، استاندار زنجان، مدیر کل آموزش و پرورش زنجان و سایر اعضا شورا در محل سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، "حسن مظفری" مدیر کل آموزش و پرورش زنجان در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از آموزش وپرورش استان ،  اظهار داشت: آموزش وپرورش استان در ارزیابی عملکرد شورا های آموزش و پرورش موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد.

مظفری در ادامه افزود : کسب رتبه ۱۶ در کنکور ، پیگیری احداث ۶۳ مدرسه در شهرک های اقماری با همکاری سه اداره کل ، تامین مسکن فرهنگیان و تشکیل کمیته ویژه در این راستا ، تجهیز سالن های ورزشی ، کسب عنوان نخست پرسش مهر ریاست جمهوری، کسب رتبه برتر کشور در پوشش تحصیلی ، کسب رتبه های متعدد کشوری در مسابقات  ورزشی ، فرهنگی ، قرآنی از توفیقات آموزش و پرورش استان است .

این مقام مسئول اظهار داشت : با هماهنگی ادارات استان و مردم سعی داریم به امر مدرسه سازی همت کنیم  که در این راستا پیگیری احداث ۶۳ مدرسه در شهرک های اقماری با همکاری استانداری و اداره کل راه و شهر سازی هستیم .

وی همچنین تصریح کرد : جلب مشارکت های مردمی جهت تهیه تبلت و گوشی هوشمند از موفقیت های استان است که از فرهنگیان در این راستا تقدیر و تشکر می کنیم چرا که بیشترین سهم از اهدای تبلت و گوشی توسط خود فرهنگیان انجام شده است .
 

به اشتراک بگذارید :