13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۱۱:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1445261
گزارش سفر معاون آموزش ابتدایی وزیر به شهرستان مرند/
پروژه های آموزشی و ورزشی شهرستان مرند افتتاح و رونمایی شد

افتتاح استودیو تولید محتوای آموزشی شهرستان مرند، مراسم رونمایی از تولید محتوای الکترونیکی این شهرستان و افتتاح سالن ورزشی از پروژه هایی بود که با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر در سفر یکروزه به این شهرستان در روز پنج شنبه ۳۰ خرداد انجام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، امروز ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۹ با حضور معاون وزیر و مدیرکل آموزش و پرورش استان استدرو تولید محتوای آموزشی و سالن ورزشی این شهرستان افتتاح و از تولید محتوای الکترونیکی رونمایی شد.

 استودیو تولید محتوا مقدس زاده شهرستان مرند با هزینه ی ۲۰۰ میلیون ریال و سالن ورزشی علامه طباطبایی با زیر بنای ۱۶۵ متر مربع و با هزینه ی ۵۵۰ میلیون ریال از اعتبارات محلی با کاربری کلاس درس تربیت بدنی با امکانات تشک ایمنی، نردبان سوئدی ،  تخته تعادلی، چوب موازنه، پل معلق ، دیوار صخره نوردی افتتاح شد.

اقدامات قابل توجه در حوزه های مختلف نشانگر پشتوانه قوی و تلاشهای معلمان و مدیران

جعفرپاشایی نیز در این آیین گفت: شهر مرند با پیشینه تاریخی؛ علمی و فرهنگی شهره عام و خاص در استان است و کارهای بسیار بزرگی در حوزه آموزش و پرورش منطقه در بخش های مختلف انجام شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه مسئولین شهرستانی و منطقه همراهی بسیار خوبی در جهت پیشبرد اهداف مجموعه دارند، افزود: اقدامات قابل توجه در حوزه های مختلف عمرانی و آموزشی نشانگر پشتوانه قوی و تلاشهای معلمان و مدیران و .... است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه ساماندهی و سازماندهی منطقه کارهای خوبی انجام داده و انتظار به تداوم این مسیر است،خازرنشان شد: در توجه به ارتقاء کیفیت آموزشی در دوران کرونا، مرند گامهای بسیار موثری در تولید محتوا داشته است.

به گفته ی پاشایی، در استان و برشهای منطقه ای از ستاد تا آخرین بخش صف برنامه و چشم انداز داریم.

وی یادآور شد: دسترسی دانش آموزان به حوزه یادگیری از هر طریق آموزشی برای مجموعه حائز اهمیت است و نباشد هیچ دانش آموزی از سیستم تعلیم و تربیت خارج بماند.

مسیر پیشرفت از جایی غیر آموزش و پرورش میسر نخواهد بود

فرماندار شهرستان ویژه مرند نیز در این مراسم تاکید کرد: آموزش و پرورش امروز مختص یک منطقه یا کشور نیست و گستره آموزش امروز فراتر از مرزها و جهانی است.

داود گرشاسبی گفت: اگر بخواهیم حرفی برای گفتن داشته باشیم می بایست فراتر از مرزها به این موضوع نگاه کنیم .تربیت نیرو انسانی ما در دستگاه تعلیم و تربیت متناسب با شرایط روز و دنیا باشد.

مسیر پیشرفت از جای غیر آموزش و پرورش میسر نخواهد بود

توجه ویژه به پوشش تحصیلی مناطق دورافتاده

اباذرکاظمی تلاش مجموعه در جهت انسداد مبادی بیسوادی را از اقدامات برجسته عنوان کرد و گفت:حتی در مدارس با کمتر از 5 دانش آموزان در مناطق دور افتاده پوشش تحصیلی انجام شده است.

مدیر آموزش و پرورش مرند افزود: 23 هزار دانش آموز ابتدایی شهرستان به شاد دسترسی دارند و در حوزه جشنواره ها ، المپیاد ها و ... استانی و کشوری، شهرستان مرند کارنامه درخشانی داشته اند./ روشنی

 

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

                               کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :