9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۰۹:۵۴:۰۳
کد مطلب:  1444815
استاندار زنجان در نشست صمیمی جمعی از معلمان با وزیر آموزش و پرورش :
نقش آموزش و پرورش، در کنترل از بیماری کرونا نقش قابل توجه بود

وزیر آموزش و پرورش در سفر یک روزه خود به استان زنجان با معلمان منتخب استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، وزیر آموزش و پرورش در سفر یک روزه خود به استان زنجان با معلمان منتخب استان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار فتح الله حقیقی ، استاندار زنجان ضمن تقدیر از زحمات معلمان گفت : باید از فرهنگیان تقدیر ویژه ای شود که در شرایط کرونا و به رغم تمامی مشکلات،  آموزش نه تنها تعطیل نشده بلکه کار معلمان  چند برابر شد .

حقیقی در ادامه افزود :  فرهنگیان عزیز ما در تمامی مقاطع، سفیران سلامت ما هستند و اگر امروز در کنترل  از بیماری کرونا، استان زنجان وضعیت خوبی در سطح کشور دارد،  نقش آموزش و پرورش نقش قابل توجه بود که به سهم خود تشکر می کنم .

حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان ، گفت : بر خلاف تصور عموم، فعالیت معلمان عزیز در فضای مجازی چندین برابر  شده است  که باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم .

مظفری در ادامه ضمن ارائه گزارشی از توفیقات آموزش و پرورش استان ابراز داشت : آموزش و پرورش استان موفق شد رتبه اول پرسش مهر دانش آموزی ، افزایش پوشش تحصیلی در دوره ابتدایی و متوسطه  دست یابد و همچنین ارتقای هشت پله ای کنکور و حفظ آن و کسب رتبه اول کشوری شورا های آموزش و پرورش نیز از سایر موفقیت های کسب شده در سطح استان است .

وی ادامه داد :  ما این دوران را به عنوان فرصت استثنایی برای گسترش شیوه های جدید آموزشی می دانیم و تلاش می کنیم تا در راستای عدالت آموزشی گام های موثری برداریم .

شایان ذکر است در این دیدار جمعی از معلمان،  پیشنهادات ، چالش ها و نظرات خود را در راستای ارتقای کیفی و کمی آموزش و پرورش در استان  ارائه نمودند.

 

به اشتراک بگذارید :