24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ ۱۳:۲۵:۴۹
کد مطلب:  1443727
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
جامعه باسوادتر، امن‌تر است

یازدهمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور محسنی بند پی استاندار تهران و محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش استان تهران در سالن همایش های استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان تهران  محمد صید لو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت:  در کلاس درس دانش آموزان باید حضور هم را درک کنند  و ا‌‌ن‌شاء الله با واکسیناسیون در سال آینده کلاس های حضوری به شکل قبل از کرونا را تجربه کنیم .

بنا بر این گزارش مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تاکید نمود : تفاوت شهرستان های استان تهران با سایر استان ها این است که درشهرستان های استان تهران  تعداد دانش آموزان سیر صعودی دارد .صیدلو تصریح کرد : با توجه به این سیر صعودی اگر سرعت به روز رسانی امکانات با افزایش جمعیت دانش آموزی و ساخت و ساز متناسب نباشد ؛ در خدمت رسانی به دانش آموزان دچار مشکل خواهیم شد و اگر همراهی مسئولین سایر دستگاه ها در مسائل عمرانی و ساخت و سازنبود کارما بسیار سخت می شد و نمی توانستیم به خوبی  به مسائل تخصصی  خودکه امر تعلیم و تربیت است  بپردازیم .وی افزود : با شرایط خاص استان تهران تلاش می کنیم  خدماتی که باید به مردم ارائه دهیم که مهم ترین آن  آموزش فرزندان آنان است از کیفیت خوبی برخوردار باشد .

این مقام مسئول در آموزش و پرورش اظهار داشت : دستگاه های مختلف همکاری لازم  برای معرفی افراد بیسواد به استان را داشتند  و ما ضمن اینکه  ازهمه مسئولین  علی الخصوص از مدیر کل محترم ثبت احوال استان  قدردانی می کنیم .

صیدلو تاکید کرد :  جامعه با شهروندان با سواد قطعا جامعه با کیفیت تری خواهد بود و جامعه ای که بی سوادان در آن زیاد شوند جامعه ی خیلی امنی نخواهد بود و نادانسته های انسان می تواند آسیب های فراونی برای جامعه داشته باشد .

به اشتراک بگذارید :