13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ ۱۰:۳۳:۴۱
کد مطلب:  1443053
آغاز ثبت نام دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو

ثبت نام در دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو از روز جمعه اول اسفندماه ۱۳۹۹ از طریق سایت اینترنتی باشگاه نانو انجام خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، به نقل از سمپاد:دوازدهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو با همکاری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و هماهنگی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برگزار می‌شود. لازم به یادآوری است، المپیاد دانش‌آموزی نانو به تایید بنیاد ملی نخبگان نیز رسیده است و مدال آوران از جوایز و امتیازات بنیاد بهره‌مند خواهند شد.

متقاضیان ثبت نام در دوازدهمین المپیاد علوم و فناوری نانو، می‌توانند از اول اسفند سال جاری تا ۱۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ با مراجعه به سایت باشگاه نانو به نشانی www.nanoclub.ir  نسبت به ثبت‌نام گروهی (توسط نهادهای ترویجی مورد تایید ستاد نانو) و یا انفرادی اقدام کنند. دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو مشابه دوره گذشته در سه مرحله برگزار خواهد شد که جزئیات آن به شرح زیر است:

مرحله اول، اواخر تیرماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی در قالب یک آزمون تستی مرحله دوم، مردادماه ۱۴۰۰ و در قالب یک آزمون کتبی با سوالات تستی-تشریحی مرحله سوم (پایانی)، اواخر شهریور ماه ۱۴۰۰ در قالب یک اردوی علمی- عملی هزینه شرکت در المپیاد نانو برای ثبت نام انفرادی ۴۰،۰۰۰ تومان و برای ثبت‌نام گروهی ۳۰،۰۰۰ تومان است و دانش‌آموزان پایه‌های نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم که تابعیت ایرانی دارند مجاز به شرکت در آزمون هستند. نهادهای آموزش و پرورش اعم از پژوهشسراها و ادارات شهرستانها می‌توانند از طریق سایت باشگاه نانو برای ثبت نهاد ترویجی و ثبت نام گروهی دانش‌آموزان اقدام نمایند.

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

                               کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :