1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ ۰۸:۳۶:۵۱
کد مطلب:  1442749
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
نشست مدیران دارالقرآن‌ها با توسعه دانش حرفه‌ای و استفاده از فناوری‌های نوین

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از حضور مدیران دارالقرآن‌های استان در بزرگترین گردهمایی مجازی مسئولین قرآنی سراسر کشور با موضوع توانمندسازی مدیران دارالقرآن‌ها در بستر برنامه شاد خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سید مجتبی هاشمی گفت:  با توجه به شرایط کنونی کشور و وجود ویروس کووید19، برگزاری این دوره از جلسات توانمندسازی می‌تواند گام مؤثری در توانمندسازی مدیران و ارتقا کارایی دارالقرآن ها باشد.

وی افزود: آموزش سواد رسانه‌ای و کاربرد رایانه در فضای مجازی، آموزش فنون و مهارتهای استفاده از شبکه شاد، هم اندیشی با رویکرد تجربه گردانی مدیران موفق، تبین اهداف عملیاتی سند تحول بنیادین و پرسش و پاسخ با مسئولین از جمله اهداف برگزاری این دوره می‌باشد.

هاشمی یادآور شد این دوره در بستر شبکه آموزش دانش‌آموزان (شاد) برگزار و از اساتید مجرب در حوزه‌های مختلف استفاده شده است و در پایان گواهی ضمن خدمت پایان دوره به مدیران دارالقرآن‌ها اهدا خواهد شد.

لازم بذکر است از ابتکارات مهم پنجمین دوره آموزشی توانمند‌سازی مدیران مراکز دارالقرآن سراسر کشور، معرفی رابطین و کانال تخصصی مراکز دارالقرآن الکریم و همچنین رونمایی از تمبر و کتاب های سطح ۳ و ۴ مراکز دارالقرآن الکریم خواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید :