3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۲۳:۱۰:۳۴
کد مطلب:  1442479
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران در حاشیه افتتاح زمین های فوتبال و والیبال ساحلی :
با آماده سازی فضاهای ورزشی و کلاسهای تربیت بدنی تهدیدهای کرونا را به فرصت تبدیل کردیم

حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در حاشیه افتتاح اولین زمین فوتبال و والیبال ساحلی آموزشی در کشور در شهر قدس که با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش صورت گرفت عنوان کرد: امروزده پروژه ورزشی در شهرستانهای قدس و شهریار به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در حاشیه افتتاح اولین زمین فوتبال ساحلی در کشور در شهر قدس گفت: ما باید خودمان را برای ایام پس از کرونا آماده نگه داریم ، در همین راستا ده پروژه ورزشی در  شهرستانهای  قدس و شهریار به بهره برداری  خواهد رسید.

 

معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران عنوان کرد: همت و تلاش و یاری مسئولین شهرستان‌ها و مناطق همچنین حمایت های وزارت آموزش و پرورش و همیاری و حمایت های مسئولین اداره کل شهرستانهای استان تهران امروز موفق شدیم تا بیش از ۱۰ پروژه در شهرستان های قدس و شهریار افتتاح کنیم.

این مقام مسئول اظهار داشتند که تمامی پروژه ها در راستای نیاز سنجی مناطق و همچنین طبق تعهداتی که وزارت آموزش و پرورش و معاونت تربیت بدنی قبلاً مطابق چشم انداز سند تحول بنیادین برعهده گرفته بودند انجام و به بهره برداری رسیدند.

وی عنوان کرد: بسیاری از این افتتاحیه ها برای اولین بار در سطح کشور صورت گرفته است از جمله اولین کانون طناب زنی دانش آموزی کشور و همچنین اولین زمین فوتبال و والیبال ساحلی آموزشی  کشور در شهرستانهای تهران و همچنین اولین مدرسه پویا در شهریاروشهرقدس امروزبه همت مسئولین شهرستانی وبا حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش وپرورش افتتاح گردید.

وی ادامه داد:افتتاح کلاس درس تربیت بدنی مدرسه 13 آبان و خانه ژیمناستیک تختی در شهرستان قدس و افتتاح زمین های  چمن مصنوعی در هنرستان فنی شهدا و زمین چمن مصنوعی شهید فخری زاده در شهرستان شهریار از دیگر پروژه هایی هستند که امروزانجام شد. 

 

حسن پورضمن تقدیر ازمدیران مدارس ومسئولین شهرستانی اظهارکرد: پروژه های بسیاری در سطح شهرستان های استان تهران آماده افتتاح می باشد که برنامه ریزی برای بهره برداری  آنها در سه قطب شهرستان های استان تهران اتفاق افتاده است که امیدواریم با حضور مسئولین و حمایت وزارت آموزش و پرورش تا قبل از پایان سال جاری همه آنها افتتاح و برای بهره برداری دانش آموزان سرمایه های اصلی آموزش و پرورش آماده گردد.

معاونت تربیت بدنی اداره کل شهرستانهای استان تهران با تاکید بر ارتقا شصت وپنج درصدی شاخص های تربیت بدنی در راستای کارتیمی و همدلی در استان عنوان کرد: درواقع درایام کرونا با تبدیل تهدید به فرصت، با آماده سازی مکان های ورزشی و پویا سازی و به روز رسانی مدارس مقدمات استقبال ازحضور دانش‌آموزان را بلافاصله بعد ازریشه کنی این بیماری منحوس آماده کردیم ‌.

به اشتراک بگذارید :