24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۲۰:۵۰:۱۴
کد مطلب:  1442383
در آیین افتتاح مدرسه پویای حکیم ابوالقاسم فردوسی مطرح شد؛
صیدلو: پویایی باید در اندیشه‌ها اتفاق بیفتد

با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش و مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران مدرسه پویای حکیم ابوالقاسم فردوسی و زمین چمن هنرستان شهدا در شهریار افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در این مراسم که مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و مرورش و الهه حسن‌پور معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران حضور داشتند، محمد صیدلو گفت: پویایی باید در اندیشه‌ها اتفاق بیفتد و ورزش یکی ازحلقه‌های مفقوده‌ای است که نداشتن حس خوب و بی‌علاقه شدن دانش‌آموزان در مدرسه را رقم می‌زند.

وی گفت: تمام مدرسه می‌بایست پویایی لازم را داشته باشد تا بتواند با ایجاد بستر نشاط در خود، دانش‌آموزان را به محیط دانش و علم علاقه‌مند کند.

صیدلو  گفت: مرزهای این فرهنگ (مدرسه پویا) باید گسترش پیدا کند تا به باورها برسد، باید مرزهای اعتقاد به ورزش و نشاط و شادابی که در دانش‌آموزان ایجاد می‌شود گسترش پیدا کند، توسعه این اعتقاد و باور در مدیران مدارس و توجه به ورزش و تربیت بدنی، می‌تواند سلامت، پویایی و بالندگی دانش‌آموزان را به همراه داشته باشد.

به اشتراک بگذارید :