24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ ۲۰:۳۹:۰۰
کد مطلب:  1440835
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تسریع در احداث پروژه های تجاری ، درمانی و فرهنگی

یازدهمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور محسنی بند پی استاندار تهران و محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش استان تهران در سالن همایش های استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران یوسف بهار لو در این نشست گفت : به استناد بند «د» تبصره «9» قانون بودجه  پیشنهاد ایجاد پروژه های تجاری ، درمانی و فرهنگی دربخشی  از املاک استان جهت تولید درآمد پایدار در استفاده حداکثری از منابع در اختیار مورد استقبال مسئولین وزارتی قرار گرفت و به عنوان پایلوت کشوری طرح گردیدو باارائه به کمیسیون ماده «5» قانون تأسیس شورای عالی معماری و شهرسازی موافقت گردید  . بهارلو افزود : در این خصوص کارگروه ویژه ای در مورد تغییر کاربری بهره برداری و افزایش در آمد تشکیل شد و برای تعدادی پروژه در این خصوص تهیه  مدارک لازم به اتمام رسید ه است .

بنا بر  این گزارش معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  درخواست کرد تا بحث تسهیل در فرآیند اخذ مصوبه کمیسیون ماده 5 در دستور کار کارگروه پشتیبانی قرار گرفته و سهل ترین روش ممکن که منطبق بر قوانین و مقررات موجود باشد را به شکل شیوه نامه جدید تهیه و جهت اخذ مصوبه به دبیرخانه شورای آموزش و پرورش ارائه نمایند.

به اشتراک بگذارید :