21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۱۴:۴۴:۵۶
کد مطلب:  1439419
پوشش طرح شهاب در سیستان و بلوچستان به صد در صد رسیده است/ نمودار موفقیت دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان در المپیادهای علمی رو به رشد است.
مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان:

مدیرکل آموزش و پرورش در جلسه مشترک شورای معاونان اداره کل و شورای معاونین شهرستان ها و مناطق استان عنوان کرد: پوشش طرح شهاب در سیستان و بلوچستان به صد در صد رسیده است/ نمودار موفقیت دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان در المپیادهای علمی رو به رشد است.

مدیرکل آموزش و پرورش در جلسه مشترک شورای معاونان اداره کل و شورای معاونین شهرستان ها و مناطق استان عنوان کرد:

پوشش طرح شهاب در سیستان و بلوچستان به صد در صد رسیده است/ نمودار موفقیت دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان در المپیادهای علمی رو به رشد است.

 

 

رخشانی گفت: اجرای طرح شهاب در سال تحصیلی گذشته در ۳۳ شهرستان‌ و منطقه سیستان و بلوچستان به پوشش صد در صد رسیده و امسال نیز ۲۹۸ هزار و ۲۱۰ دانش آموز در مقطع ابتدایی و متوسطه اول تحت پوشش این طرح قرار دارند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، حمید رضا رخشانی در جلسه مشترک شورای معاونان اداره کل و شورای معاونین شهرستان‌ها و مناطق اظهار داشت: خوشبختانه نمودار موفقیت دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان در المپیادهای علمی رو به رشد است و در سال جاری ۴ هزار و ۸۵ دانش‌آموز استان در این المپیادها شرکت کردند.

وی با بیان اینکه ۲ هزار و ۴۲۰ دانش آموز سمپاد در سیستان و بلوچستان در حال تحصیل هستند، گفت: از مجموع ۳۲۷ دانش آموز سمپاد در پایه دوازدهم در کنکور سراسری ۹۹، ۷۰ نفر معادل ۲۱.۴ درصد در رشته‌های پزشکی پذیرفته شدند.


رخشانی موفقیت‌های کسب شده در مجموعه آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان را مرهون همدلی و همراهی تمامی همکاران در تمام نقاط استان دانست و تصریح کرد: همه همکاران ما در سطح استان با تلاش و کوشش بی نظیر از ظرفیت ‌ها و قابلیت‌های موجود و پیدا و پنهان نهایت بهره‌‌گیری را کرده و می‌کنند.

به اشتراک بگذارید :