21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۰۸:۰۷:۱۸
کد مطلب:  1438335
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
ویژه برنامه‌های کانون‌های فرهنگی تربیتی شهرستان‌های تهران به مناسبت ایام الله دهه فجر در بستر شبکه شاد برگزار شد

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: برنامه‌ها و فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی تربیتی که به مناسبت دهه مبارک فجر در فضای مجازی اجرا شد، شادی بخش منازل دانش‌آموزان شهرستاهای تهران بودند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی ادره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی گفت: علاوه بر میزبانی و پخش زنده برنامه کانون انقلاب در شب 23 بهمن ماه، 18 کانون فرهنگی تربیتی استان نیز در طول دهه مبارک فجر اقدام به اجرا و برگزاری بیش از 90 برنامه ، جشنواره و مسابقه و جُنگ‌های شادی به صورت زنده کرده‌اند.

وی افزود: در راستای هدف گذاری‌ها و فعالیت‌ها ، تشکل‌های دانش‌آموزی (بسیج دانش‌آموزی ، سازمان دانش‌آموزی، اتحادیه انجمن‌های اسلامی و هلال احمر) نیز اقدام به برگزاری و اجرای مسابقات و برنامه مختلف از طریق فضای مجازی و در بستر شاد  کرده و باعث آگاهی بخشی دانش‌آموزان نسبت به فلسفه شکل گرفتن انقلاب اسلامی ، هدف‌ها ، دستاوردها و همچنین تبیین رهنمود‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در گام دوم انقلاب شده‌اند.

این مقام مسوول گفت: یکی از برنامه‌های اثربخش در حوزه فرهنگی و معارف تربیتی اردوی راهیان نور بوده که در سال جاری با توجه به محدودیت‌های موجود به صورت مجازی و زنده، از یادمان‌های غرب و جنوب کشور اجرا شد که مورد استقبال دانش‌آموزان قرار گرفت.

 

به اشتراک بگذارید :