23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۰۷:۵۸:۴۳
کد مطلب:  1438263
مدیرکل آموزش و پرورش استان در جلسه شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان طارم:
برای ارتقاء و بهبود جایگاه کیفی آموزش و پرورش استان نیازمند کاروتلاش بیشتر هستیم/مدیران آموزش و پرورش باید تئوری پرداز و عملگرا باشند نه تشریفاتی

جلسه شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان طارم با حضور مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان، محمدی رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان، صفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان طارم، معاونین و کارشناسان اداری آموزش و پرورش شهرستان در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش طارم برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از شهرستان طارم، جلسه شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان طارم با حضور مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان ، محمدی رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان، صفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان طارم، معاونین و کارشناسان اداری آموزش و پرورش شهرستان در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش طارم برگزار شد.

در ابتدای جلسه مدیر آموزش و پرورش شهرستان به همراه معاونین ضمن ارائه گزارش عملکرد این اداره طی چند ماه اخیر،به بیان مشکلات و کمبودها پرداختند.

حسن مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به انواع مدیریت درآموزش و پرورش و همچنین تاکید بر اینکه ما در آموزش‌وپرورش نیازمند مدیران عمل‌گرا و تئوری‌پرداز هستیم، اظهار داشت : مدیران آموزش‌وپرورش باید علاوه بر قدرت در اجرا نمودن طرح‌ها و برنامه‌های ملی و وزارتی، توانایی ایده‌پردازی و خلاقیت را در سازمان داشته باشند.

وی در ادامه افزود: برای ارتقاء و بهبود جایگاه کیفی آموزش و پرورش استان نیازمند کار و تلاش بیشتر هستیم.

محمدی رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان در این جلسه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رجب و خجسته ولادت امام باقر(ع)افزود:بیانیه گام دوم انقلاب چراغ راه ملت ایران به ویژه جوانان است تا با جهاد علمی و با عزم راسخ تر گام های بعدی را در راستای نیل به اهداف انقلاب اسلامی بلندتر بردارند و در بحث بیانیه گام دوم آموزش و پرورش استان با همه ی ظرفیت خود، اهتمام ویژه ای به تبیین بیانیه ی و اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری در نظام تعلیم و تربیت دارد.

گفتنی است مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در سفر یک روزه خود به شهرستان طارم در دیدارهای جداگانه با امام جمعه و فرماندار شهرستان نیز به گفتگو پرداخت.

به اشتراک بگذارید :