19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ ۱۳:۳۸:۵۲
کد مطلب:  1437715
آیین تکریم و معارفه رئیس آموزش و پرورش منطقه بزینه رود برگزار شد

آیین تکریم و معارفه رئیس آموزش و پرورش منطقه بزینه رود با حضور معاون تربیت بدنی و رئیس اداره ازریابی و عملکرد و مسئولین اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از  منطقه بزینه رود، آیین تکریم و معارفه رئیس آموزش و پرورش منطقه بزینه رود با حضور تارسی معاون تربیت بدنی، امیری رئیس اداره ارزیابی و عملکرد اداره کل  استان در محل سالن جلسات بخشداری برگزار گردید.

تارسی معاون تربیت بدنی با تبریک انتصاب کاظمی و قدردانی از زحمات کردلو افزود: باید قدردان زحمات و اقدامات صورت گرفته در همه دوره های مدیریتی باشیم و امیدوارم با همبستگی و تلاش مجموعه آموزش و پرورش شاهد پیشرفت های روز افزون در این مجموعه باشیم.

امیری رئیس اداره ارزیابی و عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان نیز ضمن تبریک انتصاب کاظمی به سمت ریاست آموزش و پرورش منطقه بزینه رود و تقدیر از زحمات احمد کردلو افزود: تعلیم و تربیت دو هدف اساسی و اصلی آموزش و پرورش است و امیدواریم با برنامه ریزی و بهره گیری از خرد جمعی و تعامل، شاهد پیشرفت و موفقیت های روز افزون برای مجموعه آموزش و پرورش باشیم.

داوود کاظمی رئیس آموزش و پرورش منطقه بزینه رود نیز با تشکر و قدردانی از حسن اعتماد مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان و تشکر از تلاش ها و زحمات کردلو گفت: امیدوارم با تلاش همه مجموعه آموزش و پرورش بتوانیم جهت پیشرفت و اعتلای دانش آموزان که هدف اصلی آموزش و پرورش است قدم برداریم.

در پایان احمد کردلو نیز ضمن تبریک به سرپرست جدید آموزش و پرورش منطقه بزینه رود خاطر نشان کرد: آرزوی موفقیت و سربلندی و توفیق روز افزون الهی برای رئیس جدید آموزش و پرورش بزینه رود را دارم .

 

به اشتراک بگذارید :