15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳ ۱۰:۰۱:۴۶
کد مطلب:  VANi4ZzN
قائم مقام صدا و سیمای قزوین:
برای داشتن جامعه ای سالم، باید آموزش و پرورش را تقویت نماییم

حضور هوشمندانه مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان در برنامه بی حاشیه صدا و سیما بسیار گام مثبت و خوبی در استان بود.

جلسه هم اندیشی آموزش و پرورش استان و صداو سیمای مرکز قزوین با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و قائم مقام صداو سیمای مرکز قزوین در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.

حواسی قائم مقام صداو سیمای مرکز قزوین در این جلسه هم اندیشی گفت: خوشحالم که فرزند آموزش و پرورش هستم و علاقه خاصی به آن دارم، ایمان دارم برای داشتن جامعه ای سالم، باید آموزش و پرورش را تقویت نماییم.

وی افزود: حضور هوشمندانه مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان در برنامه بی حاشیه صدا و سیما بسیار گام مثبت و خوبی در استان بود، باید در حوزه آموزش و تربیت کار کنیم و برنامه های صدا و سیما با همکاری آموزش و پرورش در راستای تعلیم و تربیت جامعه ساخته شود.

قائم مقام صداو سیمای مرکز قزوین خاطر نشان کرد: در نشست مشترک می توانیم آموزش و پرورش را به عنوان پایلوت برنامه های متنوع برای سایر کشور معرفی کنیم، باید از پتانسیل و ظرفیت آموزش و پرورش در تولید برنامه های متنوع و جذاب برای مخاطبین استفاده نماییم.

حواسی تصریح کرد: تلاش می کنیم به صورت ساختاری و تلویزیونی برنامه های آموزش و پرورش را پوشش دهیم، نگاه ما باید با ادبیات آموزش و پرورش سازگار باشد، برای اینکه آموزش ها به رفتار تبدیل شود، صدا و سیما همانند پل ارتباطی بین آموزش و پرورش و اولیاء و دانش آموزان است.

ایشان در پایان تأکید کرد: صداو سیمای مرکز قزوین آمادگی دارد که برنامه هفتگی برای آموزش و پرورش ساخته و پخش نماید.

به اشتراک بگذارید :