18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳ ۱۰:۰۱:۰۷
کد مطلب:  Lp3PfXGi
مدیرکل آموزش و پرورش قزوین:
همکاری آموزش و پرورش و صداو سیما در تولید برنامه های جذاب مؤثر است

جلسه هم اندیشی آموزش و پرورش استان و صدا و سیمای مرکز قزوین با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و قائم مقام صداو سیمای مرکز قزوین در سالن جلسات برگزار شد.

سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش قزوین در جلسه هم اندیشی آموزش و پرورش و صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: آموزش و پرورش در زمینه تولید محتوای سمعی و بصری، برنامه های بسیار متنوع و وسیعی دارد، ما هم محدودیت های صداوسیما را قبول داریم و همچنین به عنوان مدیران اجرایی نباید شعاری و غیر فنی صحبت کنیم.

وی افزود: آموزش و پرورش تقریبا 10 سال است که با اعتبارات ملی اداره می شود، معتقدم جلسات مشترک آموزش و پرورش با صدا و سیما می تواند در تولید برنامه های جذاب برای مخاطبین مؤثر باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین خاطر نشان کرد: برنامه های صدا و سیما با موضوع آموزش و پرورش قطعاً کیفی و مخاطب پسند خواهد بود و آموزش و پرورش می تواند در تولید برنامه ای با صدا و سیما مشارکت داشته باشد.

سالار قاسمی تصریح کرد: باید تفاهم نامه ای کشوری در خصوص مشارکت با صدا و سیما داشته باشیم تا بتوانیم در ساخت و تولید برنامه های علمی و آموزشی و ... مشارکت جدی داشته باشیم، بسیاری از دستگاه ها بودجه و اعتبارات لازم را دارند و ما می توانیم با گفتمان مشترک با سایر دستگاهها در اجرای برنامه های مشترک با صدا و سیما گام های مهمی داشته باشیم.

ایشان اضافه کرد: در تولید برنامه های صدا و سیما، مسئله مهم، توجه به مهم بودن برنامه ها و عام المنفعه بودن آن است، این آمادگی را داریم که همکاری مشترک را قوی تر کنیم و درصدد همکاری و تعامل نزدیک با صدا و سیما باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین در ادامه تأکید کرد: باید از ظرفیت دستگاه ها استفاده کرد، همچنین از زحمات صدا و سیما مرکز قزوین در پوشش اخبار در سطح مدارس و استان و نیز موضوع خیرین مدرسه ساز و هفته معلم تقدیر و تشکر می نماییم.

به اشتراک بگذارید :