24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۱۰:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1433383
سید مجتبی هاشمی: تکریم فعالان عرصه تربیت و نخبگان فرهنگی از اولویت های مهم معاونت پرورشی و فرهنگی است

جلسه شورای پرورشی و فرهنگی با موضوع گرامیداشت هشتم اسفند؛ سالروز تأسیس نهاد امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی در دفتر معاونت پرورشی و فرهنگی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران،     سید مجتبی هاشمی در این جلسه ضمن تأکید بر نقش مربیان و معاونان پرورشی و مشاوران مدارس در شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان که منتج به پویایی و تأثیرگذاری دستگاه تعلیم و تربیت می شود؛  گفت: تکریم همکارانی که در راستای اهداف تربیتی جامعه تلاش می نمایند یکی از اولویت‌های مهم سازمانی می‌باشد تا با قدردانی از این همکاران ارجمند، زمینه بروز و ظهور توانمندی‌های آنان را فراهم نماییم.

وی برنامه‌ریزی مطلوب برای گرامیداشت هشتم اسفند؛ سالروز تأسیس نهاد امور تربیتی و           هفته تربیت اسلامی را کار تیمی و مشارکتی حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی در راستای ارتقاء جایگاه مربیان و معاونان پرورشی و مشاوران عنوان نمود و بر ارزیابی عملکرد مناطق و معرفی برگزیدگان، شناسایی و تجلیل نخبگان فرهنگی، تکریم خانواده معظم شهدای امورتربیتی و...       تأکید کرد.

هاشمی خاطرنشان کرد: در این هفته با اهدای لوح تقدیر وزیر محترم، معاون محترم پرورشی و فرهنگی وزیر و مدیرکل محترم امورتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی از     تلاش‌های مربیان، معاونین پرورشی و مشاوران مدارس، نیروهای شاغل درحوزه معاونت و سایر کارکنان مؤثر در فعالیت‌های پرورشی، تقدیر به عمل خواهد آمد.

در ادامه جلسه؛ اعضای ستاد؛ در مورد کیفیت اجرای همایش استانی متناسب با شرایط جامعه، به بحث و تبادل نظر پرداختند و اتخاذ تصمیمات نهایی به جلسه آتی ستاد موکول شد.

 

به اشتراک بگذارید :