14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۱۰:۲۱:۰۵
کد مطلب:  1433269
به مناسبت ایام الله دهه فجر؛ مسابقه بزرگ کتابخوانی «صعود ۴۰ ساله» برگزار می شود

همزمان با دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقه کتابخوانی «صعود 40 ساله» برگراز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد همکاریها ، به مناسبت ایام الله دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با مشارکت معاونت امور فرهنگی و تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی، مسابقه بزرگ کتابخوانی "صعود ۴۰ ساله" را برگزار می‌کند.

گفتنی است زمان برگزاری این مسابقه از ۱۳ الی ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۹ می‌باشد و همچنین شرکت برای عموم آزاد می‌باشد.

شایان ذکر است به نفرات برتر این مسابقه، جوایزی نقدی اهدا خواهد شد؛

۵ نفر اول هرکدام ۵۰۰ هزار تومان

۱۰ نفر دوم هرکدام ۴۰۰ هزار تومان

۱۵ نفر سوم هرکدام ۳۰۰ هزار تومان

۵۷ نفر چهارم هرکدام ۲۰۰ هزار تومان

منبع مسابقه کتاب، "صعود ۴۰ ساله" می‌باشد که شرکت کنندگان محترم می‌توانند با مراجعه سایت balagh.ir فایل کتاب را دانلود نمایند.

علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه می‌توانند از تاریخ ۱۳ بهمن لغایت ۲۲ بهمن ماه به سایت balagh.ir مراجعه نمایند.

این مسابقه بصورت مجازی و ۲۰ سوال در زمان ۲۰ دقیقه برگزار خواهد شد. جهت شرکت در این مسابقه نیاز به ثبت نام قبلی نخواهد بود.

همچنین به ۲۰ نفر از کسانی که در مسابقه پیامکی برنامه عطر بهاران رادیو سراسری معارف اسلامی هر روز بین ساعت ۹ الی ۱۱ شرکت کنند به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین این گروه در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی «مسابقه بزرگ چلچراغ» را در سطح استان قم برگزار کرد. در این مسابقه 5هزار اثر ارائه شد و همچین به مناسبت روز جهانی قدس، جشنواره قدس قلب من که حدود 9هزار نفر از سراسر کشور شرکت کردند.

در جشنواره بین المللی من غدیری ام، حدود 12هزار نفر و در موضوع مسابقه رحلت حضرت معصومه(س) با عنوان به سوی بهشت 1 بیش از هشت هزار نفر و در مسابقه کتابخوانی «به سوی بهشت 2» ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی قریب به 13هزار نفر مشارکت داشتند.

به اشتراک بگذارید :