8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۱۲:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1433037
بیانیه فرهنگیان و دانش آموزان استان زنجان به مناسبت گرامیداشت یوم ا...بیست ودوم بهمن

بیانیه مشترک اداره کل آموزش وپرورش،سازمان دانش آموزی ،اتحادیه انجمن های اسلامی وبسیج دانش آموزی استان زنجان ،درخصوص گرامیداشت یوم ا...بیست و دوم بهمن ماه صادر شد.

بسم ا... الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری: (بیست و دوم بهمن روز تجدید عهد با اسلام، انقلاب و ادامه راه روشن امام خمینی(ره) است.)

                                                                                               

آغاز چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر بر مردم ایران و دوستداران و شیفتگان انقلاب اسلامی در سراسر جهان مبارک باد.

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) و همدلی و همراهی ملت رشید و فداکار ایران در این مسیر الهی با نثار خون بهترین جوانان برای به ثمر رسیدن این درخت نوپا ،همچون معجزه ای کم نظیر بر تارک تاریخ ایران اسلامی می درخشد.

امام خمینی(ره) که از پانزده خرداد 42 تا 22 بهمن 57 همه سختی ها و آوارگی ها را تحمل کردند تا اسلام ناب محمدی (ص) در یک نظام دینی تجلی یافته و حکومت طاغوت در این کشور برچیده شود و با پایه گذاری و تثبیت قانون اساسی جمهوری اسلامی و اصل گران سنگ ولایت  فقیه، با نگاهی عمیق و هوشیارانه، راه نفوذ سلطه گران را بر این کشور تا ابد سد نمودند.

اکنون 41سال پرافتخار از آن خاطره شیرین و به یاد ماندنی سپری شده و پایه ها و ارکان نظام اسلامی مستحکم گردیده و آن نهال به درختی تناور و پرثمر تبدیل شده است. انقلاب اسلامی  ایران با داشتن ویژگی های ممتاز و بی بدیل در عرصه های مختلف، یک قدرت بی نظیر را در ایستادگی و مقابله با دشمنان فراهم کرده است که این امر نشأت گرفته از روحیه معنوی و اسلام خواهی و مقاومت و ایثار ملت بزرگ ایران است .ملت ما در سایه صبر و پایمردی به دستاوردهای عظیمی در عرصه های هسته ای ، هوافضا ، نانو و دیگر فناوری های جدید دست یافته و توانسته است یک الگوی مطلوب را برای ملت های دنیا ارائه نماید.

 

در دهه فجر امسال که به فرموده رهبر معظم انقلاب به سال جهش تولید مزین گردیده، طلیعه پیروزی کشورهای مسلمان منطقه با الهام از انقلاب اسلامی ایران، علیه تروریسم بین المللی و صهیونیسم بارقه امید را در دل مستضعفین جهان بیش از پیش پر فروغ تر کرده است، به طوری که رویش های آن در جهان اسلام و در بین مستضعفان جهان به ظهور رسیده و همچون خاری در چشم شیطان بزرگ خود نمایی می کند.

در همین راستا ما دانش آموزان و فرهنگیان استان زنجان در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور در راهپیمایی بزرگ 22بهمن که امسال به دلیل شرایط ویژه متاثر از شیوع ویروس کرونا به صورت راهپیمایی خودرویی خواهد بود؛ همدل و همراه با ملت قهرمان ایران، ضمن تجدید میثاق با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) وآرمان های بلند حضرت امام  خمینی(ره) و شهدای گرانقدر، بار دیگر با حضور حماسی خود، برگ زرین دیگری را در تاریخ ایران اسلامی ثبت کرده و دگربار چشم طمع دشمنان کینه توز و فریب خوردگان آنان را کور و امیدشان را ناامید خواهیم نمود .   انشاءا...

 

اداره کل آموزش و پرورش و تشکل های دانش آموزی  استان زنجان

به اشتراک بگذارید :