24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۰۸:۴۱:۱۵
کد مطلب:  1432981
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
درخشش آموزگاران دوره ابتدایی شهرستان‌های استان تهران در امر آموزش در فضای مجازی

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: آموزگاران مدارس ابتدایی شهرستان‌های استان تهران با جذب دانش آموزان در شبکه شاد و آموزش غیر حضوری انگیزه و نشاط را برای دانش آموزان عزیز ایجاد کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، غلامرضا بختیاری گفت: پس از بازدید کارشناسان از مدارس شهرستان‌های تهران و حضور در کلاسهای درسی مجازی معلمان، با مشاهده خلاقیتها و روشهای تدریس پویا، یادگیری دانش‌آموزان در سطح عالی ارزیابی شده است.

وی گفت: در بازدیدهایی که توسط کارشناسان حوزه معاونت آموزش ابتدایی استان از مدارس تحت پوشش مناطق به نتایج خیلی خوبی از جمله؛ تدریس پویا درفضای مجازی و حضور حداکثری دانش‌آموزان دوره ابتدایی و استفاده از شبکه شاد بدست آمده است.

این مقام مسوول استفاده از روشهای خلاق و نوین در تدریس آموزگاران محترم دوره ابتدایی را از دیگر موارد قابل ذکر دانست و گفت: تولید محتواهای الکترونیکی مفید و موثر در تمامی دروس پایه تحصیلی، ایجاد هماهنگی وهمدلی با اولیاء دانش‌آموزان در بستر اهداف کتب درسی و هماهنگی و انسجام در مدیریت مدارس با همکاران محترم پایه های تحصیلی ابتدایی نیز از دیگر مواردی بود که در این بازدیدها مشهود بود.

 

به اشتراک بگذارید :