20 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۰۸:۱۹:۲۶
کد مطلب:  1432841
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی
تجلیل از 22 دانش آموز فرزند شهید دراستان خراسان جنوبی

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در مراسم تجلیل از 22 دانش آموز فرزند شهید که در سالن اجتماعات بنیاد شهید برگزار شد گفت: فرزندان شهدا اسوه انقلابی گری و نور چشم خادمین نظام تعلیم و تربیت در استان هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش ، محمد علی واقعی شنبه شب در هفتمین روز از دهه مبارک فجر و در جشن بچه های انقلاب که به منظور تجلیل از 22 دانش آموز فرزند شهید استان برگزار شد؛ تصریح کرد: فرزندان شهدا مصداق جریان فکری مقاومت، ایثار و انقلاب در بهارستان علم و ادب هستند.

وی؛ با بیان این مطلب که فرزندان شهداء  دارای کرامت بسیار بالایی هستندابراز داشت: اخلاق و رفتار عملی فرزندان  شهدا باید همانند پدران آسمانی شان باشد تا وقتی سایر دانش آموزان رفتار آنها را مشاهده می کنند، آنها را  به عنوان نماد تفکر و اندیشه ی انقلاب سرلوحه زندگی فردی و اجتماعی خود قرار دهند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، از فرندان شهدا خواست تا با تکیه‌ بر وصایای پدران شهیدشان و تربیت اسلامی مادران فداکارشان، خود نمونه‌های موفق برای نسل آینده باشند.

به گفته واقعی، خانواده‌های شهدا،‌ جانبازان و آزادگان در قله‌های عزت و حرمت جامعه اسلامی ایران قرار دارند و نماد پاسداری از انقلاب هستند.

به اشتراک بگذارید :