13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ ۱۴:۵۱:۳۰
کد مطلب:  1432221
به مناسبت دهه مبارک فجر؛
آیین افتتاح مدرسه ۴ کلاسه روستای فندقلو منطقه کندوان برگزار شد

به مناسبت دهه مبارک فجر آیین افتتاح مدرسه ۴ کلاسه روستای فندقلو منطقه کندوان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از کندوان، این مراسم با حضور مشایخی فرماندار ویژه شهرستان میانه، زرین بخشدار کندوان، سینافر رئیس آموزش و پرورش منطقه و سایر شورای اداری شهرستان روز شنبه 18 بهمن 99 در روستای فندقلو برگزار شد.

در این مراسم مشایخی، فرماندار ویژه میانه ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر گفت: کارهای مشارکتی در همه حوزه های کاری شهرستان به ویژه در امر مدرسه سازی بالاست.

وی با قدردانی از همت والای خیرین در انجام پروژه های مختلف از جمله آب، راه و مدرسه سازی افزود: امور مشارکتی در همه حوزه های کاری شهرستان بویژه در بخش کندوان و مخصوصا در امر مدرسه سازی، شهرستان از رتبه بالایی برخوردار است.

 در ابتدا سینافر، ضمن خیر مقدم گویی به مهمانان حاضر در این مراسم گفت: این مدرسه ۴ کلاسه در زمینی به مساحت ۳۶۵ مترمربع ، با زیربنای ۳۰۵ مترمربع در ۲ طبقه و با هزینه ای بالغ بر ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال توسط خیرین بزرگوار منطقه و اداره کل نوسازی استان احداث شده است.

وی در آخر هم از حمایت های بی دریغ مسئولین امر و همچنین مساعدت و همت عالی خیرین بزرگوار منطقه جناب آقایان "مهندس سیدحسین هاشمی و مهندس سید محمد هاشمی" تقدیر و تشکر نمود.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

                               کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :