11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ ۱۲:۴۰:۰۰
کد مطلب:  1431837
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر:
دبستان برکت روستای کرمجوان شهرستان ویژه مراغه افتتاح شد

دبستان برکت شهید عادل محمّدرضا نسبت با حضور مسئولین کشوری، استانی و منطقه‌ای افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از مراغه، رئیس دستگاه تعلیم و تربیت مراغه در آیین بازگشایی این مدرسه گفت: امروز به همّت شجره طیبه ستاد اجرایی فرمان امام(ره) شاهد محرومیت زدایی دیگری از چهره منطقه هستیم.وشاهد ادامه طرح‌های دلسوزانه خواهیم‌بود.

      حسین اکبریان ادامه‌داد:ان شا الله این شهرمان که به‌سان عقاب زخمی خسته است، به برکت وجود عزیزان نیک‌اندیش، بار دیگر به پرواز درآید و دوران طلایی خود را رقم بزند.

      این بنای مبارک، محملی نورانی است که دانش‌آموزان را به موفقیت و مرزهای معرفت نزدیک می‌کند.

 قائم مقام ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، گفت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به عنوان خطشکن در عرصه محرومیت‌زدایی فعالیت می‌کند و ایجاد فضاهای آموزشی یکی از رویکردهای این ستاد است و مدرسه‌ای که که در آن قدم گذاشته‌ایم در واقع هدیه‌ای است از سوی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به مردم شریف روستای کرمجوان و اهالی منطقه.

      سید مصطفی سید هاشمی، به طرح‌های ستاد اشاره کرد و گفت: احداث 2 هزار مدرسه در حال انجام است که 1650 مدرسه  در اختیار فرزندان کشور عزیز اسلامی قرار گرفته‌است و 350 مدرسه در حال آماده‌سازی و تحویل به آموزش و پرورش است.

      معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با تبریک دهه فجر، گفت: حضرت امام(ره) در همان روزهای آغازین جمهوری اسلامی ایران، دستور ایجاد برخی نهادها و ستادهای مبارک را صادر فرمودند که امروز ستاد اجرایی فرمایشات امام (ره) خدمت‌رسانی و محرومیت زدایی در اقصی نقاط کشور را از برنامه‌های کاری خود دانسته و حال که در خدمتتان هستیم حدود  350 میلیارد تومان از برکت وجود این عزیزان در قالب طرح‌های مختلف، منطقه برخوردار شده‌است.

      مدرسه بنیاد برکت کرمجوان با زیربنا 390 مترمربع و دیوارکشی به طول 250 متر و محوطه‌سازی 2500 مترمربع و با اعتبار سی میلیارد ریالی به صورت شش کلاسی احداث گردیده‌است.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

                               کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :